Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zamražování hub

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamražování hub

    Ačkoliv roky a roky houby zpracovávám, chtěla bych znát Vaše zkušenosti s houbami do mražáku.....prosím o Vaše rady..myslím, že je to zajímavé téma......a třeba máte schovaný fígl, který neznám.....
    Iris

  • #2
    Přeju pěkný večer, já je vždycky očistím, nakrájím a podusím s kmínem. Jak vychladnou, tak je dám do sáčku a šup s nimi do mražáku...

    Comment


    • #3
      První vlaštovka, Markétko, moc děkujíííí...udělám
      Iris

      Comment


      • #4
        Takové ty "výstavní" hezky nakrájím na větší kousky, proženu vařící vodou a rychle vychladím. Oschlé dávám zmrznout na tácu a potom dám do sáčku, vysaju vzduch a zamrazím.
        Ty měkčí dělám jak psala Markéta. Kámoška zmrazuje pokrájené na cca 2x2 cm úplně syrové.
        Tak si vyber
        Alena J

        Comment


        • #5
          Já dávám do mrazáku syrový a ty se mají spotřebovat do 6 měsíců a když jich je hodně, tak je taky mírně povařím a jako Alenka pak zamrazím, ty vydrží hodně dlouho.
          Věrka.

          Comment


          • #6
            Také dávám do mrazáku syrové očištěné. Nevím tedy zda je to správně, protože jsem někde slyšela, že by se vůbec neměly mrazit. Tak nevím.
            Potřebujete půjčit čtěte zde.
            Pokud budete někam cestovat určitě se vám hodí cestoní pojištění.
            Máte vozidlo a myslíte si, že Vám nestačí povinné ručení, pak je právě pro Vás toto havarijní pojištění.

            Comment


            • #7
              Dobré odpoledne všem.Prosím poraďte,nedávno jste tady diskutovaly o sušičkách a sušení zeleniny.Sušičku už mám x let a suším hodně,ale zelenina mi opravdu nenapadla.Pořád to cpu do mrazáku a jak jste tady psaly,zabere to dost místa.Tak mi prosím poraďte jak na to.jestli to před sušením krájíte nebo strouháte a tak podobně.A pak by mě ještě zajímalo jestli po usušení smícháte dohromady nebo necháváte každý druh zvlášť,a ještě jak odhadujete potom třeba do polévky množství,myslím tím kolik čeho.U čerstvé to odhadnu podle velikosti abych nedala třeba moc mrkve a nebylo to sladké,ale u té sušené nevím.No asi se ptám na blbost,ale opravdu nemám zkušenost.A tak když sušička je a vy jste mi tak hezky navedly na tak pěkný nápad,tak mě snad nenecháte bezradnou.Zatím moc děkuji a hezké teploučké odpoledne.
              ILONA



              CCNA: 210-260 642-737 642-584 640-911 500-051 644-906 Practice Exams
              Last edited by kaiyara; 19.01.2016, 14:39.
              Kaiyara

              Comment

              Pracuji...
              X