Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rumcajsky salat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Rumcajsky salat

    Nenašel by se někdo kdo má recept na Rumcajský salát?

  • #2
    Re: Rumcajsky salat

    Ahojky, jestli je to tohle, tak to je bomba a chystám se to natočit, ale já to mám pod názvem marinované buřty, sice nevím proč buřty, když se to dělá z točeňáku.
    1/2 kg točeného salámu
    2 větší cibule
    2větší sladkokyselé okurky
    Tohle všechno nakrájíme na tenká kolečka a promícháme. Salám může být nakrájený na půlměsíčky.
    připravíme si marinádu
    2 lžíce octa
    2 lžíce oleje
    2 lžíce kečupu
    1 lžíce worcestrové omáčky
    1 lžíce obyčejné hořčice
    3 kostky cukru
    Necháme přejít varem aby se vše spojilo a vychladíme
    Marinádu nalijeme na směs z okurek,salámu a cibule, teď mám psáno, že přidáme 2 vaničky majolky, to dříve bývalo. Teď až to budu dělat, tak to napíšu na deka, ale te´d si jí tam musíte dát přiměřeně.
    Dobře promícháme a je to VÝBORNÉ. jestli to není ono, tak mě nebijte. :P IVANA :P
    Ivana M

    Comment


    • #3
      Re: Rumcajsky salat

      Dala jsem dneska do receptů ševcovský salát a je to podobné tomu co píše Ivanka, tak se jukněte. Věrka.
      Věrka.

      Comment


      • #4
        Re: Rumcajsky salat

        Jeeeee... dekukuju...ja ani nevim co tam patri....jenom si vzpominam ze my moc chutnal...prodavaly ho v samoskach. Nevim jestli to v Cechach jeste prodavaji. Uz delsi dobu tam neziju.
        Jeste nevim co tam dam misto toho toceneho salamu...

        Musim vyzkouset.
        Jeste jednou diky.

        Milos

        PS:jeste se juknu na ten Sevcovsky salat

        Comment


        • #5
          Re: Rumcajsky salat

          Ahoj Ivanko,
          to co delas ty,tak mam skoro stejny - presne si to nepamatuji,nemam recept pred sebou - delam i ja a mam ho od kamaradky a ona rika,ze se tomu rika tzv. SLONI ZRADLO.Je to dobre s vekou nebo bagetkou.Mnam.
          Pekny den preji.Renda
          Renda

          Comment

          Pracuji...
          X