Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Brusinky ke svickove

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Brusinky ke svickove

    Zdravim, chtel jsem se zeptat jake brusinky pouzivate na svickovou. Koupil jsem v obchode troje, ale vsechny jsou dost trpke. Mate nejakou oblibenou znacku nebo vlastni sber? Diky

  • #2
    Když dojdou nasbírané, koupím brusinkový kompot, je tam napsané s vyšším obsahem cukru. Ale brusinky jsou vždycky trochu natrpklé.
    Iris

    Comment


    • #3
      Já používám brusinky od Hamé, jsou vývorné, jiné už nekupuji.

      Comment


      • #4
        Nám chutnají brusinky z Lidla. Nejsou vůbec hořké. Proto jsem je dříve nejedla, nyní např. smažený hermelín a brusinky= blaženost
        Renata

        Comment


        • #5
          Renat, asi hloupá otázka, ale jak s nimi nakládáš? (do Hermelínu nebo jak?)
          anina s.

          Comment


          • #6
            Mám taky dobrou zkušenost se zn. HAMÉ.

            Jani s, ona Ti Renatka řekne, jak je používá.

            My je doma občas dáváme k smaženému hermelínu jako přílohu - omáčku rovnou ze skleničky, fakt to má k hermelínu moc dobrou osvěžující chuť. A jako dip jdou brusinky i k ostatním sýrům........tedy pro toho, kdo je má rád. Mám i jeden recept kdy se zapékají s drůbežím, časem udělám a dám do galérky.

            Ahoj
            ZDENY
            Last edited by ZDENY; 07.02.2011, 17:53.
            ZDENY

            Comment


            • #7
              ZDENY, tak to mě zajímá, moc ráda zkouším nějaké kombinace.
              Mám ráda brusinky, kdysi jsem koupila i jeřabiny, taky dobrota.
              Potom napiš prosím receptík.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Jani s přesně tak, jako píše Zdeny, příloha ke smaž. Hermelínu, to mi chutná nejvíc. Dobré je taky přimíchat trochu tatarky. Uf zase na noc chuťě
                Renata

                Comment


                • #9
                  Renatko, taky dík za odpověď. Tatarku milujeme (Hellm.) a tohle tedy neznám, ale zkusím, lákají mě někdy některé kombinace. A ten nazlobený smajl ne, ne? Pokud nám chutná, tak je to dobře...
                  anina s.

                  Comment

                  Pracuji...
                  X