Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Drobné ozdoby na vánoční cukroví

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Drobné ozdoby na vánoční cukroví

    CHtěla bych moc poprosit o radu, týka se drobounkých ozdob na vánoční cukroví,ať už vykrávaných nebo tvarovaných. Jedná semi o různé srdíčka,kvítečka , lístky apod. Potřebovala bych poradit z jaké hmoty je vytvořit, jestli marcipánové,nějaké cukrové nebo z čeho? Největší problém vidím v tom, že bych si je potřebovala vytvořit minmálně 3 týdny před vánocemi, mám obavy aby mi vydržely a neztvrdly jak kámen.

    Na vánoce peču poměrně velké množství cukroví a t zdobení a dokončování je nejnáročnější na čas, protože krémy se snažím plnit až na poslední chvíli. Mám představu že pak bych jen slepila krémem, dala polevu a na ní ozdobu již připravenou
    V pečení cukroví jsem celkem zběhlá, ani 100 kg není problém, ale vždycky jsem zdobila tak nějak klasicky,celkem jsem se s tím piplala, aby to vypadalo, ale marcipán apod.ozdůbky jsem nikdy nepoužívala.

    Jestli máte některá zkušenosti, byla bych moc vděčna za radu. Ještě jsem se tu u Vás moc nerozkoukala, jsem přihlášena 2 dny, i když stránky jsem už nějakou dobu sledovala, spočítačem ještě trochu zápasím, snad to nějak odešlu. Díky.
    Alena V.

  • #2
    Alenko,kdybych měla tvůj email,tak bych ti poslala pár mejlíků s ozdobeným vánočním cukrovím pro inspiraci,třeba to máš,odepiš.
    Ještě k příspěvku,toto téma nepatří sem,ale do Rady,tam jsou různé rady jak na co a s čím,tak aby jsi věděla,kam to příště umístit.

    Comment


    • #3
      Drobné ozdoby na vánoční cukroví

      Moc se omlouvám že jsem dotaz umístila tam kam nepatří, tušila jsem že něco zmasím, poprosila jsem Jardu jestli by s tím mohl něco provést. Jsem zmatkař, polepším se..
      Last edited by Alena V.; 24.10.2009, 19:03.
      Alena V.

      Comment


      • #4
        Nic se neděje hrozného,to se dá opravit.Tak pá

        Comment


        • #5
          Alenko, to si klidně můžeš vymazat sama a napsat znovu kam chceš. Vlevo je upravit příspěvek a to když rozklikneš, tak tam je buť to upravit nebo i vymazat. To zvládneš.
          Ivana M

          Comment


          • #6
            Tak jsem to přesunul
            ekucharka.net ---> Praktická videokuchařka

            Comment


            • #7
              Moc děkuji, doufám že už to zvládnu.
              Alena V.

              Comment


              • #8
                Ahojík taky přispěju trošku tady na Strakonicku se pečou na posvícení hnetynky a
                zdobí s drobýma ozdobama které se tu prodávají skoro všude
                ale stačí bílek -moučkový cukr a třít musí to byt dost husté nesmí se to roztékat
                potom trochu šikovné ruce a množství stříkátek a stříkat kytičky, lístečky ,
                na papír a nechat zaschnout trvanlivost neomezená
                Je to taková piplačka a dost jsem toho dělala i na svatby
                čím menší tím hezčí na fotu nejsou moje ale od sousedky
                Attached Files
                MARIE

                Comment


                • #9
                  Maruško, moc děkuji, ono je to vlastně jako poleva na perníčky, určitě vyzkouším. Díky moc.
                  Alena V.

                  Comment


                  • #10
                    Dobrý den mohla by jste mi zaslat nějaké foto se zdobením ? děkuji moc

                    Comment


                    • #11
                      chtěla bych poradit

                      Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli má někdo nějaké nápady na zdobéní vánočního cukroví prosím ozvěte se na katrinradnoty@seznam.cz moc vám děkuji

                      Comment


                      • #12
                        DObrý den, našel sjem něco na internetu, tak snad to taklhe stačí. http://www.ludmilka.estranky.cz/clanky/

                        Comment


                        • #13
                          ? Divné zdobení.
                          Renata

                          Comment


                          • #14
                            Renátko, možná si u zdobení tuto uklidňující hudbu pustit?
                            anina s.

                            Comment

                            Pracuji...
                            X