Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Prosím čtěte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Prosím čtěte

    Vyjádření k chystaným změnám:
    Já osobně doufám že to bude změna k lepšímu. Zakoupili jsme licenci na diskusní fórum s možností připojit k němu rozsáhlou a propracovanou fotogalerii. Toto fórum bude prozatím funkční s tím že až bude vše připraveno, tak se Vaše příspěvky a uživatelské účty převedou doufám bez problému do nového systému. Nový systém bude vypadat úplně jinak ale všechny funkce které používáte zde by měly být i v tom novém.

    Omluvte proto prosím případnou nefunkčnost fóra.

    Děkuji Jarda

  • #2
    Re: Prosím čtěte

    Ahoj Jaroušku, tak se moc těšíme na novinky. :P :P :P Fotogalerie by nám asi vážně už scházela
    Držím palečky,ať všechno klapne.To zas bude učení , teď, když už to tady konečně, trochu zvládáme,ty nám dáváš Ale co, alespoň nám nezakrněj mozky,jen do nás Hlavně, aby to vše dobře fungovalo.
    Zdravím a přeji ti ,další úspěšné zkoušky a pěkný májový den :P :P :P
    Hančí

    Comment


    • #3
      Re: Prosím čtěte

      Dobrý den Jaroušku,Hančí řekla vše i za ostatní kuchařinky.Díky moc a hodně zdaru ve škole i ve fóru i v životě.Beru na vědomí a čekám co nového nás čeká.Díky Jaruš

      Comment


      • #4
        Re: Prosím čtěte

        Dobrý den Jardo.
        My, dříve narozené, víme, že se musíme učit celý žívot. Celou školní docházku nám říkali, učit se, učit se, učit se. Už se těším. Pěkný den. Jana H.
        Jana H.

        Comment


        • #5
          Re: Prosím čtěte

          Už jsme si na tu galérku tak zvykly, že i chybí, tak se budu moc těšit. Máš s námi pořád starosti, ale ty to asi děláš rád, tak tě moc děkuji a taky přeji aby se tě vše vydařilo ve škole i v životě. Jsi hodný. Věrka. :P
          Věrka.

          Comment


          • #6
            Re: Prosím čtěte

            Čauky Jardo,
            to bude super, že bude fotogalerie, ale pěkně jsi nám zavařil a možná i sobě, protože na tvoji hlavu budou směřovat všechny naše dotazy, když si nebudeme vědět rady, takže Ti přeji pevné nervy s námi Jinak děkujeme všechny moc a moc za tyhle stránky, že se nám o ně staráš
            Gábina

            Comment


            • #7
              Re: Prosím čtěte

              Já stopro souhlasím s tím, co už holky napsaly , jen se, Jaroušku, připrav na to, že žádný učený z nebe nespadl, tak nás budeš muset zase všechno naučit . A díky za všechno :P :P :P
              IRENA

              Comment


              • #8
                Re: Prosím čtěte

                Ahojky děvčata, já už se těším na galerku nepočítala jsem, že to bude takhle brzy, on se pořád učí a najednou tohle. I pro mě je to překvapení
                Ivana M

                Comment


                • #9
                  Re: Prosím čtěte

                  Tak to je dobrá zpráva!!!!!Jaroušku ,moc děkujem a těšíme se na galerku.
                  Ivanko,tak to bylo příjemné překvapení

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prosím čtěte

                    Jára se učí a učí, ale musí se přeci odreagovat, to je to nej před zkouškou, přepnout na něco úplně jiného. Pak bude mít úspěch, to je naprosto jasný ... Tak mu budeme držet palečky.
                    Iris

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prosím čtěte

                      Je tu jenom takovej malej problém. Galerii s fotogalerií není problém spustit ale jde o to že na tyto produkty, které se musejí kupovat v zahraničí nejsou dostupné češtiny (je to jednoduché když je něco placené, tak to má málo lidí a tudíž je skoro nemožné na to sehnat českou lokalizaci.). Budu se snažit co nejrychleji počeštit alespoň ty nejdůležitější části (jako je registrace a uživatelské rozhraní).

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prosím čtěte

                        Jaroušku,tak si zopakuji trochu angličtinu,vždyť tady na počítači je většina hlášení v angličtině a mám muže,který ovládá perfektně angličtinu,tak se s tím nějak popereme,hlavně,že to zase půjde.Ale jsou to spíše odborné termíny a to je složitější.Tak si navzájem vypomůžeme.
                        Jaruš

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prosím čtěte

                          prosím...kdybch se ztratila...bylo by mi to fakt líto...proto raději posílám svůj mail a dofám,že písnete ...díky Jindra
                          jinjorka@seznam.cz

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prosím čtěte

                            Ivanko....moc děkuji Tobě i Jarouškovi za to,že nás tady takhle hrnete dohromady,ale my budeme rozhodně trpělivé a hodné,,,jen když tady budeme.Jaroušku děkujeme

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prosím čtěte

                              Ahojky Jinjorko, určitě to nezmizí. Včera jsem si vybrala vzhled fóra a dneska koupíme licenci. Tohle na čem to máme to jsou volně stažitelné a prostě někdy dělají brikule :P vše se v dobré obrátí měj se krásně. Ivana M
                              Ivana M

                              Comment

                              Pracuji...
                              X