Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Proble se slehackou

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Proble se slehackou

    Potrebovala by jsem poradit. Nikdy se mi to nestalo, ale dneska jsem potrebovala vyslehat slehacku na zakusek a neslo mi to. Vzdy se mi srazila. Po treti takto srazene slehacce jsem skusila jinou znacku a vysledek byl stejny. Takze ve slehacce problem nebyl, ale nekde jsem delala chybu a nevim kde. Dokonce jsem zkusila i jiny mixer.

  • #2
    Možnože ste jednoducho prešľahala. Ja to robím na tzv.etapy.Vyšľahám,podľa vlastnej skúsenosti do polotuha, skontrolujem, zase trocha došľahám, až je to dostatočne pevné, ale neprešľahané. nabudúce sa isto podarí. Dorka

    Comment


    • #3
      Mě se to taky párkrát stalo. Je to určitě tím, že šlehačka už byla přešlehaná. Ono stačí opravdu chvilinku a už se to stane. Ale doporučuji kupovat šlehačku od yoplait ta je vždycky perfektní.

      Comment


      • #4
        Šlehačka se má šlehat na nejnižším stupni šlehače,aby se do ní dostal vzduch,pak se dá 2 stupeň a došlehá se.
        Já mám nejlepší zkušenost se šlehačkou z Olmy je krásně hustá a vždy se super ušlehá a drží i bez ztužovače.
        Tady je test šlehaček http://tn.nova.cz/zpravy/testy/velky...ji-za-nic.html
        Last edited by maruška; 30.09.2013, 19:19.
        MARUŠKA

        Comment

        Pracuji...
        X