Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tiramisu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tiramisu

    Já se Vás chci jen zeptat, jestli jste už někdy dělali Tiramisu, jak jste ho dělali. Já jsem ho zkoušela, bylo moc dobré, jen chci poznat nové věci

  • #2
    Ahoj, já dělám doma hlavně české tiramisu. K tomu potřebuješ piškoty, dvě smetany a dvě pomazánkové másla, rum, kávu a granko. Namočíš piškoty do kávy s rumem a naliješ na to krém. Krém vytvoříš když smícháš pomazánková másla a šlehačky. Dáš to vychladit do ledničky a je to. Ale taky se mi jednou nepovedlo. Hodně jsem piškoty namočila a pak to bylo moc blemcavé.

    Comment


    • #3
      Já jsem zkoušela hodně podobný recept. Je to jednoduché a všichni si pochutnali. A Mariska má pravdu, s namáčením piškotů opatrně

      Comment


      • #4
        Původně odeslal Mariska Zobrazit příspěvek
        Ahoj, já dělám doma hlavně české tiramisu. K tomu potřebuješ piškoty, dvě smetany a dvě pomazánkové másla, rum, kávu a granko. Namočíš piškoty do kávy s rumem a naliješ na to krém. Krém vytvoříš když smícháš pomazánková másla a šlehačky. Dáš to vychladit do ledničky a je to. Ale taky se mi jednou nepovedlo. Hodně jsem piškoty namočila a pak to bylo moc blemcavé.
        tohle sem měl možnost ochutnat a jako náhrada tiramisu mi to teda stačilo za mě 5/5
        www.banan.cz webové stránky zdarma

        Comment

        Pracuji...
        X