Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pečené brambory

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pečené brambory

    Povedly se snad jen jednou a to spíš náhodou. Buď se z jedný strany přismahly, i když jsem promíchávala, nebo byly vevnitř divný nebo na nich zhořkl česnek. Předem moc děkuji za tipy, jak je děláte vy a jak jsou nejlepší

  • #2
    Já hodně často dělám pečené brambory. Je to moc dobrá večeře. Vždy se mě povedly a snad povedou Recept najdeš tady: http://www.recepty.cz/recept/pecene-brambory-i-150467 Je to můj recept, na mém účtu Snad jsem ti poradila... Jinak tam musíš dát víc oleje. Ne zase tak, jak na smažení, ale nebojte se, stejně se to časem vypaří.

    Comment


    • #3
      Také dělám pečené brambory často a povedou se. Česnek prolisuji do trošky oleje, přidám koření, brambory se směsí promíchám a dám péct. Během pečení brambory směsí ještě potírám.

      Comment


      • #4
        Já je dělala včera večer sobě i mamce,vybrala jsem malé brambůrky asi jako 20tikoruna,umyla jsem je osušila,dala na malý pekáček,promíchala s trochou oleje a dala píct do trouby na 200 st.Až se upečou do růžova tak je servíruju na talíři osolím a podávám s mlékem či zákysem.Byly super moc jsme si s mamkou pochutnaly.
        Předpokládá to že máte svoje brambory ve sklepé.
        MARUŠKA

        Comment

        Pracuji...
        X