Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jak jsem začínal...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jak jsem začínal...

    Rozhodl jsem se svůj příspěvek smazat. Myslím, že jej už všichni četli! Prosím nezlobte se!
    Last edited by ; 19.03.2010, 21:53.

  • #2
    Není život vždycky jen procházka růžovou zahradou. Bylo to asi dost tvrdý, ale určitě jsi to mohl později zúročit i ve své rodině. Hlavně, že se vše obrátilo v dobrý konec.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Petr.Me, to bol smutný, ale aj zároveň krásny a poučný rodinný príbeh. Až sa mi tiskne slzička do oka. Zvlášť, keď to človek pocíti sám na vlastnej koži, vo svojej rodine, a vie, čo je to byť bez mamy, či manželky a hlavne cez Vianoce. Tak som rada, že sa to všetko na dobré obrátilo a dobre dopadlo. Prajem, aby takýchto smutných chvíľ nebolo vôbec, alebo len tie s dobrým koncom.Všetko dobré, IvanaN
      IvanaN

      Comment


      • #4
        pizza

        Já neumím vůbec vařit a miluju pizzu, tak si vždycky objednám na www.pizzaporuba.cz , už mám zmapovaná snad všechna místa, ale tady mi chutná nejvíc

        Comment


        • #5
          Mě se jednou podařilo upečenou bábovku omylem osolit, tak je jasné, co jsem s ním asi musel udělat... Nedělní návštěva nakonec dostala polárkový dort.
          Čerpadla Grundfos, Ponorná čerpadla, Kalová čerpadla, Domácí vodárny, Zahradní technika, Kontaktní čočky, Dveře, Snowboardy, Hip hop shop

          Comment

          Pracuji...
          X