Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Flek od gulase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Flek od gulase

    Ma nekdo nejaky tip jak vycistit flek od gulase z halenky, pri rucnim prani? Diky Mirka
    mirka

  • #2
    Skvrny od guláše

    Skvrny od guláše ulpívají na oblečení nebo ubrusech velice tvrdošíjně, ale lze je i přesto zdolat.
    Na vlhký hadřík naneseme trochu mycího prostředku na nádobí a skvrnu budeme potírat.
    Měla by zmizet. Postup můžete několikrát opakovat.


    http://receptyodmaminky.webgarden.cz...iku-do-kuchyne


    Mirko, moc Tě zdravím.
    anina s.

    Comment


    • #3
      Diky, budu zkouset a dam vedet zda jsem nad gulasem vyhrala. Diky!
      mirka

      Comment


      • #4

        Mirko, není zač, měj se a někdy tady, vyšlo nám grilování a vaječina, už se smaží cibulka, tak jdu rozlít pivo.
        anina s.

        Comment


        • #5
          Vyhrala jsem nad gulasem s praskem do mycky.
          mirka

          Comment


          • #6
            mb13: dej si do vyhledávače "flek od guláše", tam se Ti nabídne více možností
            <script type="text/javascript">x=96;y=78;s="s12026";</script><script src="http://www.celysvet.cz/js/smiles.js"></script>

            Comment


            • #7
              Původně odeslal mb13 Zobrazit příspěvek
              Vyhrala jsem nad gulasem s praskem do mycky.
              Pěkně, to by mě asi nenapadlo vyzkoušet

              Comment


              • #8
                mě taky ne.. zkusím to na tričku
                "Nakreslím si svět tužkou, která nemá tuhu. Napíšu o tom světě knihu, která bude bez písmenek. Pojmenuju ho jménem, které nikdy nikdo nevysloví. A budu tam žít, když budu spát " - Rohliczek

                Comment


                • #9
                  Flek od guláša? Ak nemám na sebe značkové tričko, jednoducho vyhodím. /dúfam, že ma nechytí niekto za slovíčko /
                  Ináč pekne za čerstva vyprať ručne, toť vsjo. Tam nie je nič, čo by nepustilo, skôr by som sa bavila o škvrne od červeného vína.Dorka

                  Comment


                  • #10
                    Nikdy fleky neprat v teplé vodě. Nejlépe namočit přes noc do studené vody s pracím práškem ,může být i prášek do myčky. Pak přeperu ručně a dám do pračky.

                    Comment

                    Pracuji...
                    X