Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zavařená cuketa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavařená cuketa

    1 velká cuketa,6 cibulí,2 červené papriky,3 lžíce soj.omáčky,3 lžíce wolčestru,1 palíčka česneku,1 velký rajský protlak,1 hrníček kečupu,sůl,pepř
    Cuketu oloupeme,a nastrouháme nahrubo.Nakrájíme si všechnu cibuli a necháme zesklatovět na troše oleji.Poté přidáme nastruhanou cuketu,nakrájenou papriku na kostky,česnek na plátky,soj.omáčku,wolčestr,sůl,pepř a necháme 30 min dusit bez pokličky.Po 30 min.přidáme rajský protlak,a kečup.Dusíme ještě 10 min.Nakonec odstavíme a necháme vychladnout poté dáme do sklenic a a zavařujeme 30 min na 85 stupnu.Když si tam přidáte nějakou uzeninu tam máte omáčku na těstoviny,topinky nebo směs pod maso.

  • #2
    Re: Zavařená cuketa

    No jak tak koukám, tak jsem nekoupila protlak, tak tam dám rajčata a uvidím. Jinak všechno mám. Pak dám vědět. Nějak to budu muset upravit, pak napíšu, jak se mi to povedlo. Ahoj Jitule. Jana H.
    Jana H.

    Comment


    • #3
      Re: Zavařená cuketa

      Jitule je hotovo, pěkně to voní. J.H.Dala jsem asi víc česneku, ale to nevadí, já ho mám ráda.
      Jana H.

      Comment


      • #4
        Re: Zavařená cuketa

        Víc česneku určitě vadit nemůže mám ho také ráda ale nemůžu ho moct kvůli nízkýmu tlaku.Jinak jsem ráda že vám(ti) to chutnalo.Pěkný večer Jitule

        Comment


        • #5
          Re: Zavařená cuketa

          Tak tohle dělám taky už pár let . Dávám to do jako podklad do slaného koláče. Na cuketovou směs salámek nebo šunčičku, pár oliv a sýr. Móc dobré. Jiřina.

          Comment

          Pracuji...
          X