Oznámení

Collapse
No announcement yet.

toustová pomazánka s masem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • toustová pomazánka s masem

    Ahoj Ivanko a ostatní posílám recept na ty masové tousty.Jsou opravdu výborné. 1kg zelených paprik 1kg rajčat 3 feferonky,5 stroužků česneku.1 dcl oleje 4 velké cibule. Na oleji osmažíme cibuli přidáme pomleté papriky,rajčata a feferpnky + česnek.Dusíme 30 minut.Za stálého míchání přidáme 2 vepřové konzervy ve vlastní šťávě + l hovězí konzervu ve vlastní štávě a půl balíčku Deka bez kuliček.Vše dusíme a mícháme dalších 20 minut.Necháme vychladnout, Nakonec přidáme 30 dkg strouhaného sýra a zamícháme.Plníme do skleniček a zavažíme 20 minut při 80 stupních.Nebo skleničky/obsah 330 ml dáme do mikra 5 skleniček zapneme na 13 minut na nejvyšší výkon mikrovlnky.Jak uvádím v návodu na zavařování.Kdo nemáte důvěru v masové konzervy jak upečte maso a 75 dkg tohoto masa umelte a přidejte místo konzerv.Ještě poznámka:Pokud chcete dát sýr musí být směs studená nebo se vám tam potáhnou "nitě" z toho sýra.Sýr dávat NEMUSITE Uvidííte jak rychle toustovka zmizne.Já ji dávám topinky. Přeji dobrou chuť a aŤ se dílo podaří Maruška
    MARUŠKA

  • #2
    Re: toustová pomazánka s masem

    Maruško díky moc, vepřovou konzervu mám domácí, ale hovězí musím koupit. Ještě ale počkám na moje papričky a rajčata a jdu do toho. Ivana
    Ivana M

    Comment

    Pracuji...
    X