Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sádlové pracny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Sádlové pracny

    15 dkg sádla,25 dkg hladké mouky,25 dkg mouč. cukru,1 vanilkový cukr.
    Spracujeme těsto necháme v chladnu odpočinout.Může se dát do půlky těsta kakao a při plnění do formiček ,dávám půlku světlého těsta a druhou půlku tmavou.Upečené obalit v cukru. Božena

  • #2
    Re: Sádlové pracny

    To může být dobrota,
    mám recept na sádlové kokosové vykrajované.
    Několik let jsem se ohdodlávala, neměla jsem k tomu sádlu důvěru, ale pak jsem to zkusila z malého množství a ono to sádlo udělá to cukrovíčko takové hodně jemné
    Takže přidávám recept 25 dkg hladké mouky 25 dkg sádla 25 dkg cukru moučka 8 dky mletého kokosu
    zaděláme těsto, vykrájíme kolečka ve středně vyhřáté troubě upečeme, po vychladnutí postříkáme cákanci čokolády
    HankaP

    Comment


    • #3
      Re: Sádlové pracny

      Hani, už mám napsané ,skusím. Mě sádlo nedělá problém

      Comment


      • #4
        Re: Sádlové pracny

        Boženko,to je ono ,já věděla,že babička ty pracny ze sádla dělávala a byly tak křehounké!!!
        Jé, tos mě potěšila s receptem a Haní s tím kokosem,to bude asi taky tak křehké!!!To si píšu ,holky moje zlatý!!! :P :P :P Ahojky.
        Hančí

        Comment


        • #5
          Re: Sádlové pracny

          Ahoj Hanci a Bozenko.
          Nedovedu si predstavit delat cukrovi ze sadla,ale dneska jsem byla v mexickem obchode a poprve za moji existenci zde v USA jsem videla sadlo.Nikdy jsem na nem nevarila a tak si asi proto nedovedu predstavit,ze bych z neho delala cukrovi.Vy vsak pisete,ze co jste delaly je dobre.Wow.Chce to asi odvahu.Hodne odvahy.Preji krasny den.Renda
          Renda

          Comment


          • #6
            Re: Sádlové pracny

            Ahoj,
            já zase znám ŠKVARKOVÉ PRACNY

            40 dkg hl. mouky
            25 dkg mouč. cukru
            25 dkg mlet. škvarků
            2 celá vejce
            skořice, hřebíček, anýz
            1 lžíce kakaa
            1 lžíce rumu. Dobrou chuť. W.
            Wendy

            Comment


            • #7
              Re: Sádlové pracny

              Rendo, to cukroví je velmi křehounké,protože je to sádlo vlastně 100% tuk,kdežto máslo má jen 80 % tuku,ale zase voní jinak.Asi je dobré to kombinovat.Ničeho se neboj!!! :P
              Hančí

              Comment


              • #8
                Re: Sádlové pracny

                Ahoj Hanci,
                ja bych se toho nebala,ale jsme zase u toho tuku,ktery zde opravdu nesezenu,at delam co delam.Mamina mi rikala,ze by mi ho poslala,ale to je nesmysl.Ach jo.Neda se nic delat,musim pect z masla,ale verim ti,ze tyto sadlove pracny mohou byt dobre a chutne.Jake druhy cukrovi ty peces na Vanoce?Renda
                Renda

                Comment


                • #9
                  Re: Sádlové pracny

                  Rendí,letos žádné,jsme na tý dietce a skoro nic nemůžem :P Jinak, z másla je cukroví výborné a krásně voní!!!!!!!Ahojky
                  Hančí

                  Comment

                  Pracuji...
                  X