Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nepečené kuličky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nepečené kuličky

    Dneska jsem našla recept :

    1 kostka 100% tuku
    1 Salko /kondenzované mléko/
    2 pudink vanilkový
    3 polévkové lžíce kakaa
    na obalení kokos
    nebo ořechy

    1 kostka 100% tuku se rozpustí ve vodní lázní, přidá se jedna plechovka Salka, dále se přidají dva Vanilkové pudinky a 3 lžíce kakaa. Musí se míchat až hmota začne vařit asi 2 minuty a potom jsem tam přidla sekané ořechy /mandle/. Nahoru jsem ještě dala Vanilkový cukr aby se nevytvořil škraloup a zítra budu dělat kuličky a máčet v rozemletých ořechách, nebo kokosu a dávat do košíčků. Má se to nechat přes noc stát. Není to moc sladké, ale je to hodně dobré a jednoduché ))))))))))))))))))))))))))
    Last edited by Jindra; 16.12.2010, 08:40.


  • #2
    Jindro,právě,že jsem slyšela,že ten tuk padá na jazyk,tak jsem našla jiný recept.30 dkg kokosu smíchat se Salkem a nechat v chladu potom dělat kuličky,naplnit vyloupanou mandlí a kuličku obalit v kokosu.Je to jednodušší a strááášně dobré.Vloni šly na dračku.Ještě jdu na Ferero rocher.

    Comment


    • #3
      Jaruš ale v šohajdách máš ten tuk taky a jsou dobré.
      Mně se tenhle recept líbí, asi to vyzkouším.
      To Salko je slazené ?!
      Last edited by Alena Jankova; 14.07.2011, 17:03.
      Alena J

      Comment


      • #4
        Alenko, Salko je slazené.
        Věrka.

        Comment


        • #5
          Tak Jaruško mě to padalo dřív trochu níž, než jsem je udělala, tak jsem jich skoro půlku sožrala. Jak psala Alenka, mléko je slazené, nedává se tam cukr. Jinak výborné, fakt))))
          Last edited by Jindra; 16.12.2010, 21:27.

          Comment


          • #6
            Je pravda,že ten tuk v šohajdách je asi více ochucen tak to tak nepřipadá,ale tady už o tom děvčata psala,že to je z toho ztuženého tuku jiné.Salko je slazené zahuštěné mléko.

            Comment

            Pracuji...
            X