Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ferrero rocher-kuličky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Ferrero rocher-kuličky

    3 tatranky s lísk.oříškem
    2 čokotatranky nastrouhat a přidat 6 lžíc mírně teplého čoko krému/nejlépe tesco/nebo nugetu a 50g nasekaných arašídů/nesolených/
    Necháme v lednici chvíli zatuhnout a děláme kuličky-doprostřed můžeme dát lísk.oříšek,namočit do rozp.čokolády a obalit v nasekaných arašídech/nesolených/
    Recept jsem dostala od kámošky,ale nezkoušela jsem ho ještě-ale láká mě to!třebas to některá znáte a poradíte co a jak...
    LENKA

  • #2
    Leni, recept neznám, ale vypadá moc dobře.

    Comment


    • #3
      Jaruško to je ten recept co mám já,ale ještě jsem ho nezkoušela ani kámoška-mám to od ní z časopisu....
      LENKA

      Comment


      • #4
        Tak jsem je vyzkoušela a posílám foto,ale nenemáčela jsem je v čokoládě,ale jen obalila v arašídách mletých a pak jen polila trošku čokoládou,ale musela jsem přidat 2 tatranky,asi jsem dala hodně plné lžíce nugety!!!!!!!
        Attached Files
        LENKA

        Comment


        • #5
          Leničko díky,ale já opravdu nevím,jestli to byl tento recept,to je se mnou hrůza,ale z těch tatranek by mohly být výborné,děkuji moc a ještě jsi je kvůli mně zkoušela??

          Comment


          • #6
            Jaruško na chuť jsou moc dobrý doprostřed jsem dala půlu mandle a do dalších arašídu,chtěla jsem je vyzkoušet už dřív,,ale dneska se mi to konečně zadařilo...
            LENKA

            Comment


            • #7
              Leni super receptík, teď mi volala snacha, co to je, že to chutná jak Ferrero Rocher. Dala jsem tam pražené lískáče, i dovnitř celý, namočila do čokolády, obalila v drcených. Už jsem uložila do stálých receptů. Je toho málo, už asi nebude čas přidělat. No může se i jindy. Moc díky, tvoje receptíky se vždy povedou.
              Renata

              Comment


              • #8
                moc díky, to jsem ráda!!!!nám také chutnaly-hlavně klukům!
                LENKA

                Comment

                Pracuji...
                X