Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Brambůrky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Brambůrky

    1/4kg dětské krupice
    1/4kg práškového cukru
    100g másla
    4 lžíce vody
    1 láhvička mandlové tresti
    1 balíček piškotu
    kakao
    cukr práškový a rum

    KRÉM:
    250g másla,150g cukru moučka,1 sáček vanilky,2 lžíce kakaa


    POSTUP:
    Z krupice, cukru,másla,vody a tresti připravíme těsto,necháme 24 hodin odležet v ledničce v igelitu .
    Propracujeme uděláme kolečka průměr 8 cm. Piškoty slepíme kakaovým krémem ,namočíme do rumu a zabalíme do těsta a obalíme ve směsi cukru a kakaa a dáme do košíčků
    Martina L.

  • #2
    Taky jsem dělala brambůrky,ale piškoty jsem slepila taky krémem nebo marmeládou a obalila v marcipánu.Pak jsem brambůrky obalila ve směsi kakaa a moučkového cukru a dala do paprových košíčků

    Comment


    • #3
      Leni taky tak jsem to dělala jak píšete ale jenže já marcipán neumím ,jednou jsem to zkoušela a nešlo to a tak zase kupovat je to drahé cukroví tak moje mamka mi dala tenhle recept a je to úžasný a není to tak drahý a myslím že to udělá jstejnou službu jako když to dáte do marcipánu
      Martina L.

      Comment


      • #4
        Já taky s marcipánem někdy zápasím.kupovaný je drahý ,takže neboj jednou se to povede.Mě zas nejde piškotová roláda,dělala jsem ji 4x avždy stála za ...Škoda že už nežije babička ta ji uměla bezvadně

        Comment


        • #5
          Leni a ta piškotová roláda ta mě jde bezvadně krásně se mi stočí každý je šikovný na něco jiného
          Martina L.

          Comment

          Pracuji...
          X