Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dušené červené zelí

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dušené červené zelí

    25 g másla, 1 PL oleje, 350 g nakrouhaného červeného zelí, 1 oloupané a nakrájené jablko, 1 nakrájená cibule, bobkový list, špetka mleté skořice, 4 PL červeného vína, 1 - 2 PL cukru.
    Dejte máslo do rendlíku a 30 vteřin ohřívejte. Přidejte zelí, přikryjte pokličkou a 5 min. vařte, promíchejte.
    Přidejte zbývající přísady a zamíchejte. Přikryjte a 8 - 10 min. vařte, občas promíchejte.
    Dochuťte solí a pepřem.
    Opsáno z návodu k m-vlnce.
    Jana S.
    anina s.

  • #2
    Re: Dušené červené zelí

    Janinko,no vidíš, taky nápad!!!Někdy zkusím!!!Ahojky :P :P
    Hančí

    Comment


    • #3
      Re: Dušené červené zelí

      Ahoj Hančí, opsala jsem to z návodu k m-vlnce, kde jsou i nějaké, většinou exotické recepty - a hodně jsem jich ještě nezkoušela. Přiznám se, že i zelí vařím na plynovém sporáku, klasicky.
      Tak až zkusíš, dej P.T. vědět, jak to dopadlo.
      Moc zdraví Jana S.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Re: Dušené červené zelí

        Janí,jen opisuj další nápady,třeba nás zas něco inspiruje!!!Ahojky
        Hančí

        Comment


        • #5
          Re: Dušené červené zelí

          Ahoj Hančí, upřímně - musela jsem se smát nad recepty, které jsem v návodu k m - vlnce našla.
          Např.: Treska zapékaná na slanině, Lasagne - velmi široké speciální nudle, Tuňák s cukrovou kukuřicí zapečený v drobenkovém těstíčku, Maso dušené v pivu na houbách s ústřicemi v těstíčku, Vepřové ledvinky na paprice, Pikantní kořeněné jehněčí s baklažány s mandlemi, Zapečená směs mořských ryb ve vinné omáčce, Marinované mušle, apod. No už ty složité názvy mě odradily od tohoto vaření...
          Ale zase někdy něco napíšu.
          Papa, Jana S.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Re: Dušené červené zelí

            Hm,Janí tak ústřice opravdu nevařím,každý den!!! !A ještě v mikro!!! Ty se snad jedí syrové,néé???To jsi mě pobavila...Ahoj,třeba objevíš normální recepty :P :P :P
            Hančí

            Comment


            • #7
              Re: Dušené červené zelí

              Ahoj Hančí, tak dobře, ještě něco pro pobavení:
              Holandská omáčka:
              125 g másla, 2 PL bílého vinného octa, sůl, pepř, 4 vaječné žloutky
              1. Ohřejte máslo v míse 1 min.při výkonu HIGH. Vešlehejte ostatní příměsi.
              2. Vařte 1 - 1,5 min. při m-vlnném výkonu MEDIUM, každých 15 vteřin zamíchejte, až se jídlo zahustí a dostane lesk. NEPŘEVAŘTE, jinak se omáčka srazí a přísady se oddělí.
              3. Podávejte okamžitě s lososem nebo chřestem.

              Takže stopky, lososa, chřest v pohotovosti a když se to oddělí, smůla.
              Tak aspoň vím, proč jsem skoro závislá na netkuchařce.
              Podle návodu k m - vlnce se mi opravdu vařit nechce...
              Přesně jsem to opsala, nevymyslela bych to !
              Tak dobrou, Jana S.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Re: Dušené červené zelí

                Tak to vážně nemá chybu!!!Ahoj
                Hančí

                Comment


                • #9
                  Re: Dušené červené zelí

                  Ahoj Hančí.
                  Pastiňáky se skořicí a pomerančovou šťávou:
                  25 g másla nebo margarinu, 1 nakrájená cibule, DOBROU špetku skořice ( ), 450g pastiňáků očištěných a nakrájených na kousky, 1 pomeranč - strouhaná kůra a šťáva, sůl a pepř, čerstvě nakrájená petrželka na ozdobu.
                  M-vlnný výkon HIGH
                  1. Dejte máslo do m-vlnného rendlíku a 3 min.ohřívejte. Přidejte cibuli a pod poklicí vařte 3 min.
                  2. Přidejte zbývající přísady a pod poklicí vařte 7 - 8 min., jednou zamíchejte.
                  3. Dochuťte solí a pepřem, je možno použít i trochu cukru, ale V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDĚLEJTE PASTIŇÁKY PŘÍLIŠ SLADKÉ.
                  4 PORCE.

                  Tak Hančí, já osobně radši nebudu dělat tyhle a takhle popsané pastiňáky radši vůbec.
                  Pa. Jana S.
                  anina s.

                  Comment

                  Pracuji...
                  X