Oznámení

Collapse
No announcement yet.

pomalý hrnec

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • pomalý hrnec

    Dobrý večer. Proč nikdy? Mám pomalý hrnec už dva roky a jsem s ním spokojená. Na spoustě stránkách na netu jsou zajímavé recepty a lidé ho chválí. Scarlet


    ----------------------------------------------------------------------------

    Život připomíná Damoklovu hostinu; meč stále visí.
    Voltaire

  • #2
    Měla bych dotaz, protože u nás nikde v elektře tyto hrnce nemají, jsou různé velikosti? A co cena a příkon, jestli nemá vysokou spotřebu, ale asi to zase vyváží ta chuť ne? Díky za odpověď.
    Wendy

    Comment


    • #3
      Ahoj Wendy,s pomalým hrncem ( 3,5l = 4 porce ) jsem velice spokojená.Našla jsem , že se prodávají 3,5l a 6,5l s keramickou nádobou a pak 4,7l a 5,7l s kameninovou nádobou.Spotřeba je velice nízká. Hrnec bere v plném výkonu cca 1hod 0,31kWh, pomalém cca 1hod 0,24kWh.
      http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...zlato/?from=20
      http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...zlato/?from=20
      Iva4

      Comment


      • #4
        Díky za vyčerpávající odpověď, začíná mne zajímat, musím se po něm někde poohlédnout.
        Wendy

        Comment


        • #5
          Wendy,pokud budeš vybírat, tak kameninová nádoba je lepší.Můžeš ji použít třeba na zapékání.
          Iva4

          Comment


          • #6
            Ahoj děvčata, fandila jsem vaření v páře, ale po přečtení pár diskusí o pomalém hrnci,to asi vyhraje on. Bude to trochu opožděný ježíšek. Určitě si koupím 4,7 litrů. Nevíte jsou tyto hrnce i se skleňenou poklicí?
            Zdraví Božena z Novohradska .

            Comment


            • #7
              Ahojky, já mám pomalý hrnec se skleněnou poklicí - Rival 3,5 l...ale mám ho už déle, takže to bude možná starší typ.
              Jen mě mrzí, že u něj nejde nastavit dobu vaření, takže, když vaříš a nejsi doma, hrnec se Ti sám po nastavené době vypne a je uvařeno. To bylo u těch 6,5l a ten je pro nás velký.
              Ale třeba to už teď mají všechny...nebo to nepotřebuješ .
              Co tedy skoro nevyužívám, je pomalé vaření na low-to jsem poprvé vařila a dala přes noc segedín. Ráno voněl po celém domě a já zrovna tyhle vůně vařeného jídla po ránu nemusím, tak vařím většinou na rychlejší vaření a jsem moc spokojená.
              Hlavně v létě...jsem na zahradě a oběd se vaří sám.

              Comment


              • #8
                Ahojte holky,s poklicema nevím jak to je, já mám skleněnou. Dokoupila jsem si časovací zásuvku a hrnec se mi sám zapne a taky vypne.
                Iva4

                Comment


                • #9
                  Ahojky, Ivo, tak já po ní někde pokouknu. Ta by se mi občas hodila. Díky.

                  Comment


                  • #10
                    Ivo ta zásuvka se asi koupí v elektru že?

                    Comment


                    • #11
                      Zásuvku jsem sice v elektru nekoupila,ale v česku bych ji tam určitě hledala.
                      Iva4

                      Comment


                      • #12
                        Když je to od eletriky, je to celkem jasné.Trochu mi to nedošlo. Ale jasno mám .Koupím Bonare 4,7 lit. Rival. Pro dva lidi může být tak akorát.

                        Comment


                        • #13
                          Konečná jsem si včera koupila pomalý hrnec.Dneska jsem v něm děla ptáčky . Je to nádhera. Úplně jiná chuť. A hlavně ten ušetřenej čas stáním u kamen.

                          Comment


                          • #14
                            Bohunko,ať se ti v pomaláči dobře vaří. Doufám,že se podělíš o nějaký receptík.
                            Iva4

                            Comment


                            • #15
                              Ivo, až se něco povede určitě dám. Zatím asi budu opisovat.Ty ptáčky ,to je klasika.

                              Comment

                              Pracuji...
                              X