Oznámení

Collapse
No announcement yet.

značky pekáren

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • značky pekáren

    Má tu někdo z Vás pekárnu UNOLD 8641? Přivítám jakékoliv rady a postřehy.....

  • #2
    Holky,četla jsem ,že pekárny Unold jsou dobré,i ety,philips...prostě na každé je něco + a něco-,tak nevím,která je ta správná???poraďte jaké máte zkušenosti
    LENKA

    Comment


    • #3
      Dcera má pekárnu ETA už dlouho a já ji teď dostala k narozeninám. Je už vylepšená, má 2 malé a 2 velké háky na hnětení. Malé na chleba, velké na těsto. Jsem s ní spokojená. Ale hlavně ty dva hnětací háky, jeden je málo.
      Maruš

      Comment


      • #4
        Já mám také pekárnu ETA, a to Siesta. Jsem s ní moc spokojená.
        Myslím si, že je také dobré vybírat podle toho, kdyby se ti popř. pekárna rozbila po záruce, kde ti ji vezmou do servisu apod. Eta má hodně poboček po celé republice.
        Hlavně Leni, aby měla ty dva hnětací háky.
        Gábina

        Comment


        • #5
          Leni, švagrová má pekárnu DELICCA a je s ní moc spokojená. Je sice dražší-asi 2900,-Kč,ale nemůže si ji vynachválit. Podívej se na www.eta.cz, tam je to podrobně. Ahojky
          zuzka

          Comment


          • #6
            A já mám pekárnu Eta Harmony. Všechno je to značka Eta. Dobrá značka.
            Maruš

            Comment


            • #7
              Holky všem moc díky,zatím vyhrává eta!!!siesta??
              LENKA

              Comment


              • #8
                Mám půjčenou od švice etu a je super,peču a peču,chlebíčky jsou super!
                LENKA

                Comment


                • #9
                  Děvčata, někdo prý zadělá chleba v pekárně a pak peče v troubě. Já sice ne, ale dostala jsem radu na lepší kůrčičku, chléb po upečení potřít slanou vodou a dát na chvilku pod rozpálený gril v troubě. Dnes vyzkouším a dám vědět. Moc zkušeností nemám, no uvidím.
                  Renata

                  Comment


                  • #10
                    Tak to dopadlo dobře, kůrčička je opravdu moc dobrá, příště zkusím dvakrát. Ochutnala jsem ještě teplý, jsem zvědavá co to udělá.
                    Renata

                    Comment


                    • #11
                      Původně odeslal Renata Zobrazit příspěvek
                      Děvčata, někdo prý zadělá chleba v pekárně a pak peče v troubě. Já sice ne, ale dostala jsem radu na lepší kůrčičku, chléb po upečení potřít slanou vodou a dát na chvilku pod rozpálený gril v troubě. Dnes vyzkouším a dám vědět. Moc zkušeností nemám, no uvidím.
                      Renčo, ten zmlsanec jsem já.Prostě jak jsem zkusila kváskový chleba a ještě ho upéct v troubě,tak pekárnu mám jen na míchání kynutého těsta.Když jsem odešla z Otrokovic,tak mi rodiče museli vždycky přivézt dva bochníky chleba.Takový nebyl na celém ostravsku.Nu a teď mám dokola všelijaké chleby,jen ne tu naši klasiku.Recepty a rady najdeš tady.
                      http://domacipekarny.dama.cz/
                      Iva4

                      Comment


                      • #12
                        Ivo, díky, pekárnu nemám dlouho, ale dostala jsem k pekárně třicet balíčků slunečnicového chleba, teď už to chce změnu. Můj muž jej nejí, chce klasiku, nemám moc času, tak zkouším postupně. My, když jedem na dovolenou, kde se stravujeme sami, vozím chleba na co nejdelší dobu. To jsem postupně kupovala a zkoušela, který vydrží nejdéle.
                        Renata

                        Comment


                        • #13
                          Já dostala letos pod stromeček pekárnu Moulinex a teď právě probíhá pečení prvního chleba,tak čekám na výsledek.

                          Comment


                          • #14
                            Mám pekárnu rok a od té doby jsem chleba nekoupila. Ale kupovaná směs nám nechutná. Míchám si mouku sama. Chleba nám chutná.
                            ZDENKA

                            Comment


                            • #15
                              Zdeni já teprve sonduji.Tak potom vyberu,co bude nejdobřejší.Vzala jsem si i mouku pšeničnou celozrnnou,je to dobře??Ještě měli žitnou chlebovou.Jinou neměli,popraď mi.Díky

                              Comment

                              Pracuji...
                              X