Oznámení

Collapse
No announcement yet.

ŠKVARKOVÉ PAGÁČKY z listového těsta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • ŠKVARKOVÉ PAGÁČKY z listového těsta

    ŠKVARKOVÉ PAGÁČKY z listového těsta
    Click image for larger version

Name:	škvarkov
Views:	1
Size:	135.9 KB
ID:	147502

    recept z webu s. recepty.cz s mými drobnými změnami

    Potřebujeme: listové těsto
    umleté škvarky + drobně nasekané kousky škvarků
    1 vejce na potření
    kmín, sezamová semínka, hrubozrnnou sůl na posypání
    bílé víno nebo koňak nemusí být


    Postup:
    Škvarky umeleme na masovém strojku, ale nechala jsem i nožem nasekané drobnější kousky škvarků, je fajn když jsou v těstě cítit. Listové těsto rozválíme na tenký plát. Potřeme a posypeme škvarkyClick image for larger version

Name:	těsto na pag
Views:	1
Size:	127.3 KB
ID:	147503V původním receptu bylo, že pak škvarky dobře zakápneme bílým vínem, příp. koňakem, ale já jsem alkohol nedávala, nechtěla jsem potlačit chuť škvarků. Poté těsto přeložíme a znovu vyválíme. Zopakujeme asi třikrát. Vyválený silnější plát poté zakryjeme utěrkou a necháme chvíli odpočívat.
    Mezitím si troubu rozehřejeme na 200°C. Z těsta vypichujeme kolečka, rovnáme je na plech vyložený pečícím papírem. Na povrchu každého kolečka otiskneme kolečko na brambory, udělá to pěknou ozdobnou mřížku a nebo, jak je v původním receptu uděláme nožem zářez ve tvaru kříže, potřeme rozšlehaným vejcem a posypeme hrubozrnnou solí, kmínem nebo sezamem podle chuti.Click image for larger version

Name:	syrov
Views:	1
Size:	137.3 KB
ID:	147501Pečeme asi 20 minut dozlatova. Jsou skvělé teplé i studené jako slané pohoštění a nebo je přikusovat k dobré polívečce či masíčku, je to dobrota Dobrou chuť.
    ZDENY
Pracuji...
X