Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bramborové placky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Bramborové placky

    BRAMBOROVÉ PLACKY

    4 uvařené velké brambory nastrouhám na malých slzičkách
    1 vejce
    20 dkg hrubé mouky
    lžička soli

    Zpracuji těsto.Pokud by se zdálo řídké,přisypeme mouku.Nechávám to spíše měkčí,aby převládaly brambory.Udělám si dlouhý váleček a nařežu si kousky těsta a vytvaruji rukou v mouce asi 1 cm vysoké placičky do lívanečníku,kde je smažím na oleji do růžova.
    Já to spíše dělám od oka,protože už znám to těsto,prostě nesmí to být tuhé,ale spíš víc bramborové.
    Attached Files
    Last edited by Jaruš; 29.10.2009, 09:01.

  • #2
    Koukám, že jsi nějak špatně spala a byla jsi dneska za sovu. Jen vidím psaní bramborové placky, tak už si notuju se škvarkama. Jsou dobrý vždy a se vším.
    Věrka.

    Comment


    • #3
      Jaruško moc díky za receptík určitě to vyzkouším už si píšu!
      LENKA

      Comment


      • #4
        Také dělám bramborové placky, ale dávám hladkou mouku. Z hrubé je vůbec neznám
        Naposledy jsem měla v ledničce zbytek anglický slaniny, tak jsem ji pomixovala a přidala k bramborům a placky byly vynikající
        Gábina

        Comment


        • #5
          No vidíš maminka je dělala z hrubé a já v tom pokračuji.Dá se s nimi všelijak experimentovat,to je pravda,tak každý podle chuti si může něco přidat.
          Last edited by Jaruš; 30.10.2009, 16:10.

          Comment


          • #6
            Jaruš tak jsem včera dělala tyhle ty Tvoje placky,děti stály pořád v řadě u plotny s talířkem,nestíhala jsem je dělat...Strááášně jim chutnaly,skoro na mě nezbylo.Fotit jsem nestihla,snad příště.Děkuju za bezva recept.Pěkný den,Radka
            Radka

            Comment


            • #7
              Ahoj Jaruš, mám ten samý recept, taky s hrubou moukou ( ale já kupuju jen polohrubou ) od mamky, a vaří k tomu luštěninovou polívku a já je smažím na minimálním množství oleje a jsou moc moc dobré k té polívce, ale i jen tak samotné.
              Napsala jsem recept do fóra, ale teď nevím přesně, do jaké kolonky.
              Připomnělas mi, že bych je mohla zase udělat, brambor mám plno.
              Pěkné odpoledne.
              anina s.

              Comment


              • #8
                Ahoj holky, my je děláme nasladko. Soli se do těsta dá jen špetka. Nesmažíme, ale pečeme nasucho na plotýnce, na talířku mašlovačkou omastíme sádlem, mažeme povidly a stáčíme jako palačinky. Je to velká mňamka.

                Comment


                • #9
                  Tak u nás to také byla příloha k luštěninové polévce, jenom s tím rozdílem, že k bramborům babi dávala i tvaroh (myslím, že už tu někde tvarohové placky jsou), mouku taky hrubou. Já je dělám jako přílohu ke všem zahušťovaným polévkám (ty s tvarohem) a někdy jen jako chuťovku bez polévky. Jenom bramborové udělám trochu větší, na půlku dám smíchané ledničkové zbytky na kostičky (ale musí tam být kysané zelí, bez toho to není úplně ončo), překlopím jako kapsu, osmažim a horké polévám kečupem, no mňam (u nás musejí mít v sobě i kousek klobásky, pórek, nivu a to zelí,to je základ,další zbytky jsou už na zpestření). Hezký den. Jana

                  Comment

                  Pracuji...
                  X