Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Srnčí hřbet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Srnčí hřbet

    1Moravanka,nebo jiná směska/_papriky,okurky,cibule,mrkev/
    5 vařených vajec nakrájených
    20dkg salámu nakrájeného na koiusky,nejlépe šunkový
    2majonézy ve vaničce_té malé nebo 1 tatarka+1majonéza,dle vaší chuti
    To vše smíchat přidat:svařit vodu a nálev z Moravanky
    2dlvody,nálev z Moravanky a do teplého 1sáček želatiny na tlačenku,nebo čiré,až je to vychladlé tak teprve smíchat a dát do srnčího hřbetu a ztuhnout do lednice.Dávám do srnčího hřbetu mikroten.sáček,aby se to pak lépe vyklopilo.
    Krájíme na plátky dle hřbetu.[attachment=0:difs0r6v]vaječná tlačenka 002.jpg[/attachment:difs0r6v]
    Attached Files
    LENKA

  • #2
    Leničko taky ji tak dělám,ale je ta tekutina tak,že sliju vodu z Moravanky a doplním do 2 dcl vodou.Z toho tvého receptu v tom mám trochu guláš jak popisuješ Moravanku a vodu,koukni se na to ještě,mě to tedy není srozumitelné.Díky.

    Comment


    • #3
      Jaruško dám 2 dl vody + nálev z moravanky a do toho sáček želatiny na tlačenku-toť vše a dělám to tak vždycky
      Attached Files
      LENKA

      Comment


      • #4
        Leni srnčí hřbet je moc pěkný,ten se ti povedl, ještě mám taky možná hloupý dotaz, tý Moravanky je asi velká sklenice nebo jsou jen ty malý?? Už jsem jí dlouho nekupovala, tak ani nevím???Omlouvám se předem, že otravuju.!!!
        Hančí

        Comment


        • #5
          Ta malá sklenička!
          LENKA

          Comment


          • #6
            Leni díky!!!
            Hančí

            Comment


            • #7
              Leni znám a je to moc dobré!!!

              Comment


              • #8
                Leni zkusím Tvůj receptík.s přidáním té tatarky,snad tím nic nepokazím...
                Radka

                Comment

                Pracuji...
                X