Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Krabí pomazánka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Krabí pomazánka

    Krabí pomazánka - 1 pomazánkové máslo bez příchuti (200g) a 1/2 pomazánkového másla (100g), troje krabí tyčinky (á 125g), střední cibulka, asi 3-4 lžíce tatarky. Krabí tyčinky se mírně rozmrazí a nakrájí na kolečka, cibulka se nakrájí najemno přidá se pomazánkové máslo a tatarka dle potřeby, nechá se zaležet. Je to moc dobré na pečivo nebo opečený toustový chleba.

  • #2
    Re: Krabí pomazánka

    Krabí pomazánka už nesmí chybět u nás na žádné rodinné oslavě. Dělám jí na mnoho způsobů a všechny nám chutnají. Tahle vypadá také moc dobře. Martinka

    Comment


    • #3
      Re: Krabí pomazánka

      Zdravím, pokud můžu přispět, mám recept od mojí švigry na Krabí salát: krabí tyčinky necháme rozmrazit, nakrájíme na kolečka, pórek na tenké kolečka, osolíme a smícháme s tatarkou.
      Je to moc dobré .
      Zdraví Jana S.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Re: Krabí pomazánka

        Krabí pomazánka:
        1x cibule
        1x krabí tyčky
        1x majonéza

        Cibule na kostičky, krabí tyčky rozsekám v sekáčku, smíchám, osolím, opepřím, vmíchám majonézu a nechám chvíli proležet.
        Mažu většinou na celozrnné rohlíky jako jednohubky
        Gábina

        Comment


        • #5
          Re: Krabí pomazánka

          Já dělám krabí pomázánku stějně jako Janiny sestra,ale tyčky nechám projít varem ,vystydnout a vše smíchat.Je opravdu dobrá,ale doma jí jim jen já.Manžel to nemusí-jeho škoda!

          Comment


          • #6
            Re: Krabí pomazánka

            Ahoj babi, opravdu někteří nevědí, co je dobré...
            Já v tom mám ráda ten pórek, je jemnější než cibule. A napsala jsem od švigry, protože nemám potřebu napsat recept, který od někoho mám, že je jakoby " můj ".
            Tak hlavně, že chutná nám, aspoň na nás víc zbyde...
            Zdraví Jana S.
            anina s.

            Comment


            • #7
              Milé dámy, nepatří tam ještě šťáva z citronu? Já to dělal jen jednou podle kuchařky a ten citron tam byl stoprocentně a bylo to moc mňamózní.

              Comment


              • #8
                Garfielde, šťáva z citrónu se tam samozřejmě může dát, někdy dávám,
                často na rybičky i tuňákovou pomazánku.
                anina s.

                Comment

                Pracuji...
                X