Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Salámová pomazánka s vajíčkem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Salámová pomazánka s vajíčkem

    400g měkkého salámu (Junior, dietní......)
    1 cibule
    4 vejce natvrdo uvařená
    1 lžíce oleje
    2 lžíce hořčice
    2 lžíce kečupu
    tatarku na spojení
    sůl,pepř

    Salám s cibulí pomeleme, nasekáme a přimícháme natvrdo uvařená vejce, v hrnku ohřejeme olej, hořčici a kečup a smícháme. Toto přidáme k pomletému salámu a zamícháme. Spojíme tatarkou, dochutíme solí a pepřem. Podle chuti přidat ještě třeba nastrouhanou kyselou okurku, nebo něco ostřejšího....
    Attached Files
    IRENA

  • #2
    Re: Salámová pomazánka s vajíčkem

    Irenko já ji dělám, salám pomelu i okurku, cibuli nedávám a když tak opravdu jen malý kousek, Vajíčka nastrouhám, což je vlastně jdno, pepř a majoku, a jaký je to žrádýlko. Když na chlebíčky, tak jen čerstvou okurku a čerstvou červenou papriku. Dělám jí už 35 let a je výborná, dochutit se dá pokaždé jinak. Tak si nech chutnat. Jana H.
    Jana H.

    Comment


    • #3
      Re: Salámová pomazánka s vajíčkem

      Děvčata, já když dávám cibuli do salátu nebo pomazánky, tak jí spařim a ona získá na lahodnosti a při tom jí necítím dlouho. Když jím syrovou, tak jí cítim ještě za 3 hodiny a tímhle, že jí spařim, tak ty štiplavé látky z ní odplavim a je stravitelnější. Samozřejmě, když jsem byla mladá, tak jsem to dělat nemusela, to mě cibule nic nedělala. Bejvávalo. Věrka. :P
      Věrka.

      Comment


      • #4
        Re: Salámová pomazánka s vajíčkem

        Holky, máte pravdu, fakt je strašně dobrá......Manžel právě dožvýkal druhý krajíc čerstvého chleba a jak si pošušňal. Ten recept mám od své maminky, když jsem byla malá, taky ji dělala...

        Věrko123 - o tom spařování jsem už také slyšela, teta tak spařuje cibuli do bramborového salátu a je to fakt dobré....
        IRENA

        Comment

        Pracuji...
        X