Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pomazánka za tepla i za studena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomazánka za tepla i za studena

    Pokud už tady tento recept je, tak se omlouvám


    Na oleji zpěním cibuli-přidám tavené sýry,míchám až se roztaví,někdy přidám i trochu mléka na zředění.
    Sladkou papriku,pepř,sůl ,když mám tak nastrouhám salám a pak vklepnu syrové vejce-míchám.
    Posypu porkem nebo jarní cibulkou.
    Nám moc chutná a je dobrá i teplá na chleba nebo domácí dalamánky i za studena.

    Darina

  • #2
    Darinko, pomazánka vypadá skvěle, u nás jsou pomazánky moc oblíbené, je to dobrá snídaně, večeře a také školní svačinky za chvíli zase začnou, a to je vždycky přemýšlení, aby byly svačinky různorodé. Díky, vyzkouším.
    ZDENY

    Comment


    • #3
      Darino, já myslím, že tu takový není.
      Pro mě něco nového v postupu, já občas dávám sýr, ale až do hotových vajíček.
      Někdy mám chuť si do nich dát kečup a zkoušela jsem to i s tatarkou.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Zdeny-to je pravda, ty svačinky atd.to je někdy fakt fuška,aby to nebylo pořád stejné a ještě každému chutnalo.

        Darina

        Comment


        • #5
          Janino-kamarádka taky dává do míchaných vajíček,ale tvrdý nastrouhaný sýr-není to špatné-ono se to vpodstatě stejně všechno smíchá dohromady,že

          Darina

          Comment


          • #6
            S ním je to taky dobré. A s droždím znáš?
            anina s.

            Comment


            • #7
              Click image for larger version

Name:	pomaz
Views:	1
Size:	141.8 KB
ID:	143346 Darinko, tak dnes vyzkoušeno, je to fakt výborná pomazánka, taveňák dodá jemnou slanost a krémovou konzistenci, paprika pěknou barvu a vajíčka vše pěkně spojí. Uzeninu jsem dnes nedávala, to určo příště vznikne ještě dobrá obměna chuti. Jedli jsme pomazánku na chlebu ještě teplou , posypanou jarní cibulku. Je to i odlišný druh pomazánky než běžně dělám a byla to pro nás moc dobrá večeře. Díky za recept.
              ZDENY

              Comment


              • #8
                Darinko,určitě zkusím,dcera je vegetariánka tak kolikrát přemýšlím co, a tohle budeme jíst všichni...super!!!!! Dík,večeře rychlá a dobrá,Zdeny potvrdila....
                Maruna

                Comment


                • #9
                  Zdeny Tvá pochvala potěší.
                  Marunko-no,když Zdeny pochválilatak snad bude fakt dobráááá
                  Darina

                  Comment


                  • #10
                    Darinko, a jen tak orientačně, kolik čeho, sýrů, vajec, nešlo by napsat? Díky.
                    Věrik ♥♥♥

                    Comment


                    • #11
                      Věriku-1 cibuli,3 ks tav sýru,na zředění trochu mléka a 1-2 vejce,salám jestli mám tak jen trochu,aby to zas nebylo moc husté.Většinou,ale dělám bez salámu.
                      Těch sýru dávám i víc,záleží kolik je zrovna doma jedlíku
                      Darina

                      Comment


                      • #12
                        Darinko, moc děkuji. Já potřebuji takový základ, potom si to už upravím dle sebe. Měj se.
                        Věrik ♥♥♥

                        Comment


                        • #13
                          Tak jsem to dělala, bylo to dobré, akorát jsem to přehnala s vajíčky, tak to byla spíš vaječinka ( smaženice) , ale všem chutnalo a to je hlavní

                          Comment


                          • #14
                            Zdravím, taky určitě pomazánku vyzkouším! Vypadá moc dobře a určitě bude i dobře chutnat
                            zeleninu kupuji v supermarketu Kaufland, Globus zase nabízí kvalitní maso

                            Comment


                            • #15
                              Dari, pomazánka se povedla, trochu jsem to přehnala s paprikou, ale je moc dobrá. Dovedu si jí představit teplou i na topinkách. Až nebudu líná, vložím foto.
                              Renata

                              Comment

                              Pracuji...
                              X