Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rychlá pomazánka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Rychlá pomazánka

    40 dkg salámu Junior
    6 vajec uvařených na tvrdo
    1 cibule
    Majonéza podle chuti
    sůl, pepř, hořčice na dochucení

    Vše umeleme na masovém strojku, přidáme majonézu, lehce promícháme, dochutíme.
    Kdo to bude dělat v chopru, není to ono, pomazánka by neměla být moc hladká.
    Renata

  • #2
    Renat, pomazánky jsou vděčné, máme je moc rádi. Já, jak už tu bylo psáno, se často zbavím "zbytků", pomazánka je pokaždé jiná a uděláme si ji podle své chuti.
    Já někdy všechno nakrájím a jen zamíchám metličkami, někdy dám do čopru cibuli, potom máslo, sýr apod. a nakonec salám a pak mixuju tak, abych tam měla buď kousky nebo dohladka, zase záleží, jak to právě chceme.
    Prostě fantazii se meze nekladou.
    Mlýnek, se přiznám, nepoužívám, nechce se mi skládat, připevňovat, mlít a pak rozebírat a umývat. I mleté maso kupuju...
    anina s.

    Comment


    • #3
      Jani.s já mleté maso taky kupuji, máme fajn řezníka, má maso ve vitrýně( píše se to tak?) a mele před tebou. Teď jsem si koupila elektrický a super. Je umytý raz, dva
      Tu pomazánku jsem dala, jak byl recept. Jinak si jí může každý udělat jak chce, že? Ale je moc dobrá na chlebíčky, není to co dům dal, to dělám taky stačí fakt trochu majonézy, aby držela pohromadě.
      Renata

      Comment


      • #4
        Renat, já ho občas koupím u nás, jsem s ním spokojená. Je půlkilové a vakuované. Měli jsme akci 1+1 zadarmo, tak kilo vyšlo na 50,-.
        Do pomazánek mám moc ráda majonézu nebo tatarku.
        El. mlýnek je určitě dobrá věc.
        Pomazánky mám ráda i na suché topinky nebo opečené tousty v topinkovači, má to jinou chuť, když to křupe.
        Jinak vitrína je s měkkým, je to cizí slovo, ale já na překlepy a chybičky nehledím. Důležitý je obsah.
        anina s.

        Comment


        • #5
          Já pomazánky taky miluju, ale elektrický mlýnek nemám a jak píše Janina, ruční taky moc nepoužívám, snad jen na játra, když dělám knedlíčky do polévky. Takže všechno růčo na minikostičky (musím si na to brát brejle) nebo nastrouhám na struhadle. Renatko, tu Tvoji vyzkouším, určo bude dobrá, já dělám jinou, místo vajec
          dávám tvrdý sýr a místo cibule kyselou okurku. A to je Tvůj recept? A jinak, jestli Ti na tom záleží, tak je to vitrína - s měkkým i.
          Věrik ♥♥♥

          Comment


          • #6
            Věriku, máš pravdu, já někdy i strouhám, prostě podle toho, jak velké kousky něčeho v pomazánce chceme mít.
            Jinak bych dala ne "místo", ale "také". Někdy čím víc, tím líp.
            Já dělám játrové knedlíčky z játrové paštiky.
            Tak mlýnek odpočívááá.
            anina s.

            Comment


            • #7
              Pomazánky také naše rodinka miluje, dneska jsem udělala mrkvovou je rychlá a hlavně dobrá. Naše rodinka papá raději věci nezdravé ale tahle jí chutná

              Comment

              Pracuji...
              X