Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dortík z toast.chleba

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dortík z toast.chleba

    1 balení toast.chleba
    pomazánky-měla jsem česnekovou
    4 pom.másla
    1 balení sýra Tomík
    šunka
    plátkový sýr
    debrecínka
    rajčata,olivy,vejce,sýr,salám na ozdobu dle fantazie
    Dala jsem si na tácek pečící papír na to 4 ks toast.chleba ořízla jsem kůrku z boku a z vrchní strany,dala jsem doprostřed ty neořezané na to vrstvu pomazánky,tvrdý sýr,pomazánk.máslo,chleba,pomazánku,šunku,pom.másl o,chleba,pomazánku,debrecínku,pom.máslo a poslední 4 vrstvu chleba-4 patro!To jsem celé natřela pomazánkou a dokola dala plátky sýra na bok a pak nahoru.Zdobila jsem dle fantazie..
    Attached Files
    LENKA

  • #2
    To je ten cheba toastovej
    Attached Files
    LENKA

    Comment


    • #3
      Leni, jsi dobrá, ten dort vypadá úžasně. Já jsem kdysi dostala recepty na výrobky ze chleba a tam dělali tento dort z knackebrotu, ale to muselo být déle v ledničce, aby ten knackebrot změkl, kdežto toto stačí zřejmě trošku vychladit a může se podávat.

      Comment


      • #4
        Petrulinko já už jsem dlouho dumala jaký vlastně dortík slaný udělat,napřed jsem vyzkoušela tu roládku a povedla se a pak jsem chtěla něco ne moc složitýho tak jak chodili ty emajlíky tak jsem si vzala od každýho dortíku něco a dopadl takto a vůbec na tom nic není!Akorát mě kámoška poradila tento toast.chleba,že se tak nedrobí a je to tak.Moc tě zdravím!
        LENKA

        Comment


        • #5
          Leni moc hezký, ten se ti tedy povedl!!
          Hančí

          Comment


          • #6
            Leni, určitě to v nejbližší době zkusím, jelikož to vypadá opravdu skvěle. A jsem ráda, že jsem na tyto stránky narazila a můžu zde jak sbírat tak dávat recepty. Tímto chci všem i tobě poděkovat.

            Comment


            • #7
              Ještě posílám dortík rozkrojený!
              Attached Files
              LENKA

              Comment

              Pracuji...
              X