Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Vitamínový salát

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Vitamínový salát

    Vitamínový salát

    nastrouhám na nudličky 1/2 bílého zelí malé hlavičky kulaté,2x mrkev,svazek ředkvičky a na kostičky bez slupky 2 jablka.Nasekám vlašské ořechy a dám napůl zakysku a majolku.Osolit a opepřit.

  • #2
    Ahoj Jaruš,salát se mi moc líbí a určitě udělám. Díky za recept.babi

    Comment


    • #3
      Jaruš, dnes jsem dělala vitamínový salát a je moc dobrý. Chci se tě zeptat jestli by ti nevadilo kdybych si dala recept na svůj blog. Samozřejmě,že tam napíšu, že je od tebe. Pokud napíšeš,že ne tak ho tam nedám.
      ZDENKA

      Comment


      • #4
        Ahoj Jaruš,tak jsem salát nedělala,protože jsem koupila v Kauflandu ztuchlé zelí.
        Tak letělo do koše Tak příště.Pa

        Comment


        • #5
          Původně odeslal zdena1028 Zobrazit příspěvek
          Jaruš, dnes jsem dělala vitamínový salát a je moc dobrý. Chci se tě zeptat jestli by ti nevadilo kdybych si dala recept na svůj blog. Samozřejmě,že tam napíšu, že je od tebe. Pokud napíšeš,že ne tak ho tam nedám.
          Zdeni ani se neptej,když se ti tam něco hodí,tak si to tam klidně dej,mě to vůbec nevadí.

          Comment


          • #6
            Původně odeslal babi Zobrazit příspěvek
            Ahoj Jaruš,tak jsem salát nedělala,protože jsem koupila v Kauflandu ztuchlé zelí.
            Tak letělo do koše Tak příště.Pa
            Babi,ale to je z hlávkového ne čínského.Jak mohla být zatuchlá??No záleží,kde to skladují.

            Comment


            • #7
              Jaruš moc ti děkuju já si ten blog dělám pro radost a tak bych nechtěla aby mi někdo nadával, že něco opisuju. Já si tam dávám jenom to co opravdu uvařím nebo upeču.
              Salát nám moc chutnal.
              ZDENKA

              Comment

              Pracuji...
              X