Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bublanina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Bublanina

    20dkg másla
    15dkg cukru
    5žloutků vše umíchat do pěny
    přidat:
    1vanilku
    20dkg polohr.mouky
    1/2prášku do pečiva
    3lžíce mléka
    citr.kůra a nakonec sníh z 5 bílků
    Vše zamíchat,nalít na vymaz.vysyp.hlubší plech,nahoru dát ovoce.
    LENKA

  • #2
    Bublanina s třešněmi

    Dnešní fotky s bublaninou!
    Attached Files
    LENKA

    Comment


    • #3
      Leni to je tzv.třená bublanina kterou dělám a nemá chybu!!Nejlepší je z jahodama nebo meruňkama
      MARUŠKA

      Comment


      • #4
        Maruško,fakt je moc dobrá,nemá chybu!Jahůdky už docházejí,tak dělám s třešinkama a višinkama,vypeckuji to kvůli klukům,nesnáší tam ty pecky a meruňky budou,taky udělám!
        LENKA

        Comment


        • #5
          Dneska jsem se do toho pustila, bublaninu jsem udělala ráno. Teď byla ochutnávka a je výborná.Dělala jsem ji z višní. Zkoušela jsem od "Babicy" , co dělal a ta nám nechutnala.
          Budu už dělat jen tuhle. Díky za receptík. Dnes peču jen podle Tebe, dopéká se mi ještě táč.
          Mirka

          Comment


          • #6
            Mirko,jsem moc ráda,že bublaninka chutnala.Mám ten receptík od mojí maminky a jinou nedělám,tahle nemá chybu!Pěkný pečeníčko!
            LENKA

            Comment


            • #7
              lenko je to dobre ale testo moc neteklo tak jsem to rozetrela a dala boruvky, je to asi 2 cm vysoke po upeceni, doufam ze jsem to nezmotala
              Attached Files
              Last edited by Pavla; 14.07.2009, 19:17.

              Comment


              • #8
                Pavli s borůvkama vypadá taky dobře!Hlavně,jestli chutnala?Já ji peču také na menším pekáčku,aby byla vyšší a ne moc naprudko,pozvolna.
                LENKA

                Comment


                • #9
                  Tak Leni,musím se pochlubit,tvoje bublanina i se 150 g práškového dia sladidla Sucofin(místo cukru) a levnějším tukem(místo másla) je vynikající a věřím,že s máslem je ještě voňavejší.Díky za receptík,jinou už nedělám,po dlouhý době se mi i Dia povedla pořádně nadýchaná,měla jsem s tím pořád problém.
                  Dala jsem na to meruňky a je mňam!!!
                  Taky ta rada s né moc prudkým pečením,asi tentokrát zabrala,fakticky mám ohromnou radost a to díky tobě.
                  Pokud to čte Miládka ,tuto mohu i jako dia variantu,s méně tučným tukem, opravdu doporučit.
                  Už je půl plechu pryč!!! Teda já jsem trochu pomáhala,né že to ten můj diabetik sněd sám!!
                  Ještě jednou díky!!!!!!! Ahojky
                  Last edited by Hančí; 23.07.2009, 21:36.
                  Hančí

                  Comment


                  • #10
                    Hančí,mám velkou radost,že chutná.Já fakt peču všechno raději pozvolna a je to krásně nadýchané!Já ji mám taky nej...ze všech,dělávala nám ji maminka...
                    LENKA

                    Comment


                    • #11
                      Leni,
                      bublanina je VÝBORNÁ. Já ji dělala s nektarinkama, protože nám nějaký zbyly na krámě, tak jsem je zužitkovala. A byla krásně nadejchaná. My máme rádi hodně ovoce, tak jsem tam dala, kolik se vešlo
                      Děkuji Ti za receptík.
                      Gábina

                      Comment


                      • #12
                        Gábi,nemáš zač,máš ji moc pěknou,taková má být-nadýchaná a ty nektarinky,to nemělo chybu!
                        LENKA

                        Comment


                        • #13
                          Dobry den dneska jsem pekla bublaninu a musim řict že je moc dobra takovou si pamatuju jak dělavala moje babička

                          Comment


                          • #14
                            To potěší díky moc!
                            LENKA

                            Comment

                            Pracuji...
                            X