Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Alsaský koláč- moje varianta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Alsaský koláč- moje varianta

    Těsto : 150g hl. mouky, 150 polohrubé, špetka soli, 150 g změklého másla, 1 vejce 15g cukru krystal, 50 ml studené vody

    náplň: dvě jablka nakrájená na osminky, dvě nektarinky nakrájená na osminky,lžíce cukru, nasekané ořechy/ nemusí být / v původním receptu jsou jen jablka.

    zálivka: 2 vejce, 2 balíčky vanilkového cukru, cca 50 g cukru krystal, 50 ml mléka, cca 100 ml smetany na šlehání

    Uděláme si těsto, necháme v lednici cca hodinku, pak vyválíme a dáme do kulaté formy,aby byly hezky okraje, propícháme vidličkou a dáme znovu do ledničky na chvilku.
    Jablka a nektarinky nakrájíme na tenké plátky,vyložíme na korpus , zasypeme kryst, cukrem a dáme zapéct na 200 st. cca půl hod.,,
    Mezitím si připravíme zálivku : ze dvou vajec, dvou sáčků vanilkového cukru, cukru krystal a namíchaného mléka se šlehačkou
    Po 30 min. koláč zalejem zálivkou a pečeme zmírněno na cca 180 st. 40 min. Určitě nestačilo 20 min. jak " kluci v akci" ale je to asi troubou.. píšu mou zkušenost....ještě ke konci jsem přidala na grádech....
    Těch receptů na tento koláč je více a v různých variantách...ale jedno je společné...... je to dobrota !!!!!Click image for larger version

Name:	P9210804.jpg
Views:	1
Size:	139.8 KB
ID:	147746Click image for larger version

Name:	P9210806.jpg
Views:	1
Size:	121.3 KB
ID:	147747
    Click image for larger version

Name:	P9210803.jpg
Views:	1
Size:	103.3 KB
ID:	147745[/QUOTE]
    Iris
Pracuji...
X