Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kaštanové řezy od Zdeny 1028

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaštanové řezy od Zdeny 1028

    Kaštanové řezy

    18. září 2011 v 13:46 | zdena1028 | MOUČNÍKY 4 vejce
    120 g cukru krupice
    100 ml oleje
    120 g polohrubé mouky
    2 lžíce kakaa
    1 prášek do pečiva


    Kaštanový krém
    250 ml mléka
    1 vanilkový pudink
    100 g másla
    250 g kaštanového pyré
    4 lžíce moučkového cukru


    500 ml šlehačky
    2 ztužovače šlehačky
    2 vanilkové cukry


    Vejce ušleháme s cukrem do husté pěny, zašleháme olej a nakonec vmícháme mouku smíchanou s práškem do pečiva a kakaem. Těsto nalijeme na plech s pečícím papírem a pečeme na 190°C 10 minut. Na krém uvaříme pudink a necháme vychladnout. Cukr, máslo a kaštanové pyré vyšleháme, postupně zašleháme vychladlý pudink. Vychladlý piškot potřeme krémem a na krém dáme ušlehanou šlehačku.
    Last edited by Jaruš; 30.10.2011, 22:36.

  • #2
    Zdeny1028 doufám,že to nevadí,že jsem sem dala tvůj recept.Je to teď tady hit a všichni to chceme vyzkoušet a tak aby se to nehledalo.Děkujeme za pěkný receptík.
    Jelikož to dělám na velký plech,dávám celé máslo.To si může každý upravit podle sebe.

    Comment


    • #3
      dekuji moc za recept pani sonio vypada moc chutne. tak ze zitra mam co delat us se tesim tet.
      Last edited by iveta111; 09.10.2012, 22:13.

      Comment


      • #4
        Ahoj děvčata,
        prosím, kolik vajec do těsta?
        Věrik ♥♥♥

        Comment


        • #5

          Ahojky
          Věriku, hned pod fotkou čtu 4 vejce.
          Měj se a pěkný večer.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Ahoj Janino,
            já to mám napravo vedle fotky, vůbec jsem si toho nevšimla, díky a taky přeji pohodový večer.
            Věrik ♥♥♥

            Comment


            • #7
              Kaštanové pyré se dá normálně koupit ???? Ještě jsem to nikde neviděla.

              Comment


              • #8
                Jarko, jo, jo kaštanové pyré, to byl jednu dobu na e kuch hit, úplně tak normálně k sehnání není, myslím, že tehdy bylo hlavně v Lídlu, kde měli spešl akci a celkově je víc k sehnání na Slovensku, kde se prodává mražené, dávám ti odkaz na diskuzi o druzích pyré http://www.omlazeni.cz/kde-v-prahe-59-51751-0.html , a tady se dá objednat v e shopu, ale nevím, zda je to zrovna to pyré, které si kuchařky pochvalují http://www.toppotraviny.cz/jadra-ore...m-ller-tk-1-kg
                ZDENY

                Comment


                • #9
                  Původně odeslal ZDENY Zobrazit příspěvek
                  Jarko, jo, jo kaštanové pyré, to byl jednu dobu na e kuch hit, úplně tak normálně k sehnání není, myslím, že tehdy bylo hlavně v Lídlu, kde měli spešl akci a celkově je víc k sehnání na Slovensku, kde se prodává mražené, dávám ti odkaz na diskuzi o druzích pyré http://www.omlazeni.cz/kde-v-prahe-59-51751-0.html , a tady se dá objednat v e shopu, ale nevím, zda je to zrovna to pyré, které si kuchařky pochvalují http://www.toppotraviny.cz/jadra-ore...m-ller-tk-1-kg
                  Díky moc za radu.

                  Comment


                  • #10
                    Tak jsem dnes běhala po Praze a scháněla kaštanové pyré, nakonec jsem sehnala na M.Horákové na P-7 v bio potravinách kaštanové pyré s vanilkou - jen při placení jsem málem upadla 150,- Kč za 380g . Tak doufám, že ta chuť bude za to stát až ty řezy upeču.

                    Comment


                    • #11
                      Původně odeslal věrik Zobrazit příspěvek
                      Ahoj Janino,
                      já to mám napravo vedle fotky, vůbec jsem si toho nevšimla, díky a taky přeji pohodový večer.

                      Ahojky Věriku, teď mám notebook a představ si, že ta 4 vejce mám tady taky VEDLE fotky.
                      Měj se.
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        Ahoj Janino, to je fajn, že ses ozvala, tak ať ti noťas zdárně slouží, hezkou sobotu!
                        Věrik ♥♥♥

                        Comment

                        Pracuji...
                        X