Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Kávová poleva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Kávová poleva

    150 g moučkového cukru
    1 PL mleté kávy
    kousek másla
    horká voda

    Postup:

    Do misky dáme cukr, kávu a máslo. Za stálého míchání přiléváme po lžičkách horkou vodu, až je poleva vláčná.


    Já jsem dala rozpustnou kávu Nescafé bez kofeinu (tu nepiju ) nevím, jak by chutnala s mletou zrnkovou.
    Dělala jsem dvojnásobnou dávku a vyšla mi na plech, klidně se dá udělat 2,5 dávky nebo trojnásobek, záleží, kolik má kdo rád.
    Dělala jsem ji poprvé a chuťově je fantastická.
    Možná ji hodně lidí zná a dělá.
    Tak zase moučník bude chutnat úplně jinak, pokud má někdo rád příchuť kávy.
    anina s.

  • #2
    Kávové můžu...určitě vyzkouším,protože často dělám něco bez polevy,aby to nebyla až tak velká BOMBA...třeba střecha z bebeček nám chutná i bez čokolády,nebo jí tam jen tak pocákám aby se neřeklo...toto vypadá na alternativu...
    BEA

    Comment


    • #3
      Ahoj Beatko, já musím polévat, chlap nemusí suché, a tak, i když má buchta 2 cm na výšku, pořád by to musel moc zapíjet. Kdyby to byla plněná roláda, tak možná zkusím bez polevy, ale přiznám se, že i já mám polevy ráda.
      Zkus, je jednoduchá, a případně napiš, jestli chutnalo.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Mám ráda vše, co je z kávy, ale tekuté, ne zrníčka. Janino, kousek másla, kolik toho je - centimetrový?
        Věrik ♥♥♥

        Comment


        • #5
          Věriku, já dala rozpustnou kávu, tak se to přiléváním té horké vody (z rychlovarné konvice) rozpustilo a máslové Ramy jsem dala "ořech",
          tak asi vrchovatou kávovou lžičku. (kolik to je cm, ale krychlových nevím)
          Tak másla bych dala ten půlcentimetrový pásek... (z té kratší strany )
          Last edited by janina s.; 05.04.2011, 20:18.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Já mám lepší zkušenost s kávou zrnkovou a přes hadřík nebo hustý cedníček přecedit,zdá se mi lepší chuť kávy.

            Comment


            • #7
              Jaruš, to máš pravdu, ze zrnkové kávy to bude mít kávovější chuť.
              Janino, díky, já jsem polevu s máslem ještě nedělala, proto se ptám.
              Jen tak na okraj, mám hrozně ráda rumovou polevu, když ji udělám, připadá mi dobrá, ale po ztuhnutí mi při krájení praská a je tvrdá, babička ji měla vždy takovou "mokrou", ale netekla.
              Věrik ♥♥♥

              Comment

              Pracuji...
              X