Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tatranková bábovka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tatranková bábovka

    Tatranková bábovka

    1 Hera, 20dkg cukru, 4 vejce, 3dcl mléka, 35dkg polohrubé mouky, 2 Tatranky, 1
    prášek do pečiva.
    Vymícháme Heru se žloutky a cukrem do pěny, přidáme mouku, nastrouhané tatranky, prášek do pečiva, mléko a nakonec tuhý sníh z bílků.
    Můžeme upéct ve formě na bábovku, nebo jen lité na plech.


    Je výborná,doporučuji!!!!!!!!!!
    Last edited by Jaruš; 05.07.2009, 14:48.

  • #2
    Ahoj Jaruš, ta bábovka je určitě výborná , já jsem na Vánoce dělala kuličky z tatranek - nepecené a byly taky moc dobré.Určitě vyzkouším

    Comment


    • #3
      Leni já jim dělala na výlet 3 bábovky a tahle prý vyhrála.Taky znám ty kuličky. Můj muž říká to je škoda těch tatranek.To jako naříká když někam liju rum,no není to škoda?Přitom máme načatou lahev celý rok a dávám ho jen do tvarohu,krému,nebo piškotů.Ale to si neodpustí říci.Opravdu ji vyzkoušej,je prý výborná.

      Comment


      • #4
        Jaruško, ta bábovka je výborná, taky jsem jí dělala, recept mi dala Ketka. Zrovna jí jdu dělat, dala si mi inspiraci, ahojky.
        Maruš

        Comment


        • #5
          Ahojky děvčata, mám radost že vám moje bábovka chutná. Já jsem ji posílala napřed po emailech a teď jsem ji chtěla dát do ekuchařky. Jaruš to udělala za mně, tak jsem bez práce. A dokonce i s mojí fotkou. Díky ketka
          Last edited by Ketka 1957; 06.07.2009, 00:21.
          Ketka 1957

          Comment

          Pracuji...
          X