Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rychlý a výtečný moučník

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Rychlý a výtečný moučník

    Buchta zvaná ,,Orgasmus“

    1 hrnek hladké mouky, 1 hrnek polohrubé mouky, 1 hrnek moučkového cukru,
    1 hrnek mletých ořechů, 1 lžička sody, 1 plechovka ananasového kompotu – pokrájet na kousky

    Vše smíchat a upéct na vymaštěném a vysypaném plechu. Po vychladnutí potřít krémem a posypat strouhanými ořechy.

    Krém: 1 pomazánkové máslo smíchat s vychladlým pudinkem uvařeným ze ¼ l mléka a ½ sáčku vanilkového pudinku – cukr dle chuti
    Ketka 1957

  • #2
    Re: Rychlý a výtečný moučník

    Ten dělám často, jen v tom mém receptu je místo pomazánkového másla tvaroh, je to taky moc dobrý, ale asi je to skoro jedno, zdravím
    Iris

    Comment


    • #3
      Re: Rychlý a výtečný moučník

      Ahoj Iris, ono je to vcelku jedno, pomazánkové máslo nebo tvaroh. Jenom ten tvaroh je malinko řidší. Ale je fakt výborný, že? zdraví Markéta
      Ketka 1957

      Comment


      • #4
        Re: Rychlý a výtečný moučník

        Ahoj Markét, tak z meilu jsem zase tady.
        Možná tím už budu otravovat, ale prosím, mohla bys napsat, na kolik stupňů a jak dlouho to pečeš?
        Mám m-vlnku i na horký vzduch, tak si to trochu přizpůsobím, ale jen orientačně - jak to pečeš ty? Mám ráda rychlé a jednoduché recepty, tak bych chtěla tuto dobrůtku vyzkoušet.
        Dík moc za odpověď !
        Pa, jana S.
        anina s.

        Comment


        • #5
          Re: Rychlý a výtečný moučník

          Jani peču to na 170°C tak zruba 30 minut. Až je povrch pěkně růžový. Teď jsem ji právě dodělala a zkusila jsem to podle Iris s tím tvarohem. Použila jsem plnotučný a je to taky moc dobrý. Nafotila jsem to, tak jukni. Markéta
          Ketka 1957

          Comment


          • #6
            Re: Rychlý a výtečný moučník

            Ahoj Markét, moc dík za odpověď, mi tohle při pečení fakt pomůže, když můžu nacvakat stupně i dobu pečení a nemusím to hlídat. :P
            I v Hrníčkové kuchařce mě často odradí, když je napsané " pečeme pomalu v mírně vyhřáté troubě "... :P
            Na fotky mám kouknout do galerky?
            Dík a pa.
            anina s.

            Comment


            • #7
              Re: Rychlý a výtečný moučník

              Zkouším to uložit a zatím mi to nějak nejde. Vydrrrrrž dám vědět až se zadaří. M
              Ketka 1957

              Comment


              • #8
                Re: Rychlý a výtečný moučník

                jj, já jsem online tady zatím
                tak mám čas, mám volno
                anina s.

                Comment


                • #9
                  Re: Rychlý a výtečný moučník

                  Jani už je na galerce. A to 2x
                  Ketka 1957

                  Comment


                  • #10
                    Re: Rychlý a výtečný moučník

                    ok, jdu kouknout
                    anina s.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Rychlý a výtečný moučník

                      Tak to vypadá nádherně, co nejdřív upeču, ale nevím, jestli ta moje buchta bude taky takto vypadat ?!
                      Vyfoceno mobilem nebo foťákem a pak nějak přetáhnuté do PC? Snad se mi to NĚKDY taky povede, nemám notebook dlouho a něco se pořád učím.
                      Tak dík za inspiraci a pa.
                      anina s.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Rychlý a výtečný moučník

                        Obrázky fotím a dávám do složky v PC. Potom jenom stáhnu jako přílohu. Na to určitě přijdeš. Však si holka šikovná
                        Ketka 1957

                        Comment


                        • #13
                          Re: Rychlý a výtečný moučník

                          Upřímně - já jsem technický antitalent. Kdybych rozebrala rádio, zpátky z toho smontuju žehličku.
                          Kdybych něco vyfotila, tak do PC by to musel přetáhnout manžel i vysvětlit zbytek. Já jsem spíš zaměřená umělecky, tak mi takovéto věci moc neříkají.
                          Tak pa.
                          anina s.

                          Comment

                          Pracuji...
                          X