Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rebarborové řezy s pudinkem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Rebarborové řezy s pudinkem

    Řezy s rebarborou

    Těsto: 500 g polohrubé mouky, prášek do pečiva, 200g tuku (hera, maslo..), 1 lžíce moučkového cukru, 1 lžíce citronové štávy, 6 lžíc mléka, 1 vejce

    Nádivka1: 1 tvaroh (mohou být i 2), cukr podle chuti (někdo dává ještě 1 vejce, já ne a OK)
    Nádivka2: asi 400-500g rebarbory nakrajené na malé kostičky
    Nádivka3: 8 lžíc moučkového cukru, 2 vanilk.cukry a 2 vanilk. pudinky


    Postup přípravy: připravíme těsto a rozdělíme na dva díly. Rozválíme na placky. Na vymaštěný plech (já dala na pečící papír) dáme první placku, potřeme tvarohovou náplní, na ni dáme nakrájenou rebarboru a zasypeme směsí z cukru a pudinků. Zakryjeme druhou plackou (přenáším jako u medové placky pomocí válku), povrch propícháme vidličkou a dáme péct dorůžova. Pocukrujeme a necháme vychladnout.
    ---
    recept není můj výmysl, našla jsem na NETu, ale snad to neva, je dobrý
    Attached Files
    Marie z Moravy

  • #2
    Re: Rebarborové řezy s pudinkem

    Díky za receptík,zkusím to v týdnu,dám vědět jak se povedlo!Lenka
    LENKA

    Comment


    • #3
      Re: Rebarborové řezy s pudinkem

      JJ Leni, zkus a at chutnaji ). Hezky vecer. M.
      Marie z Moravy

      Comment


      • #4
        Re: Rebarborové řezy s pudinkem

        Leni upeč a vyfoť. Mě by strašně zajímala ta vrstva z cukru a pudinku co tam vlastně vytvoří.Ty asi Maruško nevíš,jak píšeš asi jsi to nepekla. Leni budeš průkopnice a pak dej vědět.

        Comment


        • #5
          Re: Rebarborové řezy s pudinkem

          Původně odeslal Jaruš
          Leni upeč a vyfoť. Mě by strašně zajímala ta vrstva z cukru a pudinku co tam vlastně vytvoří.Ty asi Maruško nevíš,jak píšeš asi jsi to nepekla. Leni budeš průkopnice a pak dej vědět.
          Jaruš ahoj, pekla jsem a fotka je v galerce :P :P , ta "sucha vrstva" je tam proto, ze rebarbora pusti stavu, pres tvaroh se nedostane a nahore je ta smes, ze ktere v zaveru spolu s rebarb takova jako zelatinova smes. Mne chutnalo, manzelovi taky. Beru dnes kousek do prace, tak ti pak dam vedet ). Nedavala bych recept bez vyzkouseni . pa. M.
          Marie z Moravy

          Comment


          • #6
            Re: Rebarborové řezy s pudinkem

            Ahoj Marie,dej foto i sem k receptu.A hned bude vidět,jak řezy vypadají.Já mám takové recepty s fotkou nejraději.
            Janah

            Comment


            • #7
              Re: Rebarborové řezy s pudinkem

              ahoj Jani, uz je tu ). M.
              Marie z Moravy

              Comment


              • #8
                Re: Rebarborové řezy s pudinkem

                Jj,já je sice Maruško viděla v galerce,ale takhle rovnou u receptu je to lepší.A určitě je také vyzkouším.Já jsem dělala minulý týden ty od Lilie,s piškotovým vrškem.Taky byly moc dobré.
                Janah

                Comment


                • #9
                  Re: Rebarborové řezy s pudinkem

                  Taky je zkusím,ale nemám rebarboru a tak nastrouhám jablka.Nebo až budou meruňky, to bude taky mňamka,co?.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Rebarborové řezy s pudinkem

                    Maruško,tak jsem ji dnes vyzkoušela a je moc dobrá,výborná!Akorát mám asi větší plech,že jsem musela přidat těsto a nahoru mi zbylo míň tak jsem udělala mřížky a super!Ještě jsem tam dala skořici do té směsi pudink,cukr,vanilka!Díky výborný!Lenka[attachment=1:1db2lffo]rebarborová 002.jpg[/attachment:1db2lffo][attachment=0:1db2lffo]buchta rebarbora,trička 003.jpg[/attachment:1db2lffo]
                    Attached Files
                    LENKA

                    Comment


                    • #11
                      Re: Rebarborové řezy s pudinkem

                      Tak jsem včera taky vyzkoušela.Jsou moc dobré.A já jsem měla víc tvarohu a asi míň rebarbory a víc jsem pekla,protože vypadají trošku jinak než ty Marušky. [attachment=0:3p9dwcqz]16.jpg[/attachment:3p9dwcqz]
                      Attached Files
                      Janah

                      Comment


                      • #12
                        Re: Rebarborové řezy s pudinkem

                        Dnes jsem vyzkoušela a je dost jedlá.Dík za receptík.
                        Lilie

                        Comment

                        Pracuji...
                        X