Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Buchta od Verunky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Buchta od Verunky

    Tenhle recept mám od sestřiné k´ámošky Verči a moc díky za něho!
    1 hrnek vlašských ořechů rozdrcených-ne mletých!
    1/2 hrnku strouhaného kokosu
    Těsto:
    1 1/4 hrnku hladké mouky
    1/2 hrnku hnědého cukru-dala jsem krupici
    3/4 Hery
    Smíchat a udělat z toho žmolenku a přidat 1/2 hrnku kokosu a půl hrnku drcených ořechů.
    Troubu rozehřát dát na plech vysyp.vymaz. a nechat zapíct tak 15 minut.
    Náplň:
    2 cream cheese Philadelfia bez příchutě originál
    2/3 hrnku krystal nebo krupice
    2 vejce
    2 lžičky vanilkové esence-mají v drogerii
    1 plechovka 850ml broskví-na malé kousky nakrájet!
    1 vanilka cukr
    Náplň smíchat a dát na poloupečené těsto,dát do trouby a zase 15 minut péct,nakonec smíchat zbytek drcených ořechů-které jsme si oddělali bokem s drobenkou-žmolenkou dát na upečenou náplň a znovu zapéct tak 15-20 minut.
    Plech 28 na 36 cm[attachment=2:2hlghbg4]11.5.09 buchta 002.jpg[/attachment:2hlghbg4][attachment=1:2hlghbg4]11.5.09 buchta 005.jpg[/attachment:2hlghbg4][attachment=0:2hlghbg4]středeční 001.jpg[/attachment:2hlghbg4]
    Attached Files
    LENKA

  • #2
    Re: Buchta od Verunky

    Nevíte náhodou některá,čím by se dal nahradit cream cheese Filadelfia?Je to ve vaničce obsah 125 a chuťově jako Lučina?Příště to zkusím,snad se to podaří!Sehnala jsem ji v Globusu,u nás to neměli nikde v obchodě!
    LENKA

    Comment


    • #3
      Re: Buchta od Verunky

      Ahoj Leni,no vypadá to móóóc jedlééé!!!To si určitě píšu a někdy zkusím,teď jsme na dietě, tak to nejde. Možná by šla Lučina se zakyskou smíchat napůl,co myslíš??
      Hančí

      Comment


      • #4
        Re: Buchta od Verunky

        Nevím,snad ano,ale bylo to takové tužší a zakysanka je víc krémovější!Ale snad by to šlo také,zkusím a uvidím!
        LENKA

        Comment

        Pracuji...
        X