Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bábovka z pudinku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Bábovka z pudinku

    Zná někdo tento recept?
    4 vejce, 4 vanilkové pudinky, 1 sklenice oleje, 1 sklenice cukru.
    Tak nějak jsem to slyšela, nevím ale, jestli přidat i kypřící prášek.
    Tady jste zkušené kuchařky, tak někdo mi snad poradí. Díky
    Květa

  • #2
    Re: Bábovka z pudinku

    Květuš,
    občas dělám tuto pudinkovou bábovku:

    4 celá vejce
    1 sklenka oleje (200 ml)
    1 sklenka cukru (200 ml)
    5 vanilkových pudinkových prášků (můžou být i čokoládové)
    1 prášek do pečiva

    Takže prášek do pečiva tam patří

    Já ji vždy peču v domácí pekárně, nejdříve dám program DORT (nebo program,který jen míchá a nenahřívá), nechám cca 10-15 min. šlehat, pak vyndám metličky a dám program PEČENÍ. Kdyby náhodou buchta ještě nebyla dopečená, přidám pár minut.
    Gábina

    Comment


    • #3
      Re: Bábovka z pudinku

      Díky, pekárnu sice nemám, ale snad bude dobrá i z trouby.
      Květa

      Comment


      • #4
        Re: Bábovka z pudinku

        Já to taky znám. Zeťáková matka to pekla a on ji miluje a dcera mu dělá na VELIKONOCE Z TOHO BERÁNKA. ALE MĚ TO NĚJAK SEDÁ NA JAZYK,JESTLI TY PRÁŠKY,NEVÍM,ALE KDYŽ SE TO NĚČÍM POMAŽE,TAK SE TO ZTRATÍ.

        Comment


        • #5
          Re: Bábovka z pudinku

          Zdravím Květo, já znám tuto bábovku z Hrníčkové kuchařky : 3 vejce, 4 pudink. prášky, hrnek 1/4 l cukru, hrnek oleje, 1 kypřicí prášek, tuk a mouka na vymazání a vysypání formy. Žloutky utřeme s cukrem, přidáme pudink. prášky, kypř. prášek, nakonec tuhý sníh z bílků. Nalijeme do vymaz. a vysyp. formy a pečeme zvolna. Já ji pekla při asi 150 st. asi 45 minut.
          Pokud můžu říct perličku, kdysi v úplných začátcích, kdy jsem se striktně řídila recepty a kuchařkou, protože jsem neměla odvahu experimentovat, jsem chtěla péct perník. Neměla jsem jako naschvál prášek do perníku a nenapadlo mě, že tam klidně můžu dát obyč. kypř. prášek! Prostě když jsem neměla do perníku, nedala jsem tam žádný...
          Buchta byla jak kámen, od té doby jsem se naučila plno věcí a vím, že VŽDY musíme dát do buchty kypřicí prášek, nebo prášek do perníku, nebo sodu, a četla jsem, že kypř. prášek, pokud náhodou nemáme, nahradí polévková lžíce RUMU.
          Tak to je moje zkušenost. Ať se daří v pečení.
          Zdraví Jana S.
          anina s.

          Comment

          Pracuji...
          X