Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dezert z pudinku a bebéček

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dezert z pudinku a bebéček

    Ahojte nevím jestli to tu někde je či ne, tento dezert neskutečně miluji.

    Potřebujeme 2x pudink dle chuti Vaší ( Vanilka osobně).
    1 litr mléka
    2-3 balení BEBE originál ( Může být kombinované)
    1 Hera
    Igelitový obal na potraviny

    Uvaříme pudink a vytvoříme krém postupným přidáváním hery aby nevytvořila hrudky. Necháme schládnout za stálého míchání ( opět aby nebyli hrudky).
    Následně potřeme jeden oplatek a přilepíme na něj druhý..takto se udělá komínek a vloží na igelit, pomocí kterého to zabalíte. Vložíte do ledničky na tácku. Opatrně je to docela křehké. Necháte odstát 1-2 dny. Rozbalíte podáváte. Jednoduché a časově nenáročné na přípravu.

    Snad jsem nic nevynechal, kdo tento repcept zná..dodejte jestli jsem něco nevynechal
    "Nakreslím si svět tužkou, která nemá tuhu. Napíšu o tom světě knihu, která bude bez písmenek. Pojmenuju ho jménem, které nikdy nikdo nevysloví. A budu tam žít, když budu spát " - Rohliczek

  • #2
    500ml mléka... krém by nebyl hustý. To jsem nějak vynechal omlouvám se.. ale je to parádní nepečený desert ...
    "Nakreslím si svět tužkou, která nemá tuhu. Napíšu o tom světě knihu, která bude bez písmenek. Pojmenuju ho jménem, které nikdy nikdo nevysloví. A budu tam žít, když budu spát " - Rohliczek

    Comment


    • #3
      Ahojky, hej máš pravdu, je to paráda.
      Ja tam dávam niekedy maslo, niekedy Heru, čo mám. Ale pridávam do tuku aj vanilkový cukor.
      Keksy zvyknem pred potieraním krémom pokropiť /2lyžice rumu zriedim s vodou/, ono to je potom lahodnejšie.
      Tak si nechaj chutnať.

      Comment


      • #4
        zkusím! Rum miluji takže myslím že to bude i + díky
        "Nakreslím si svět tužkou, která nemá tuhu. Napíšu o tom světě knihu, která bude bez písmenek. Pojmenuju ho jménem, které nikdy nikdo nevysloví. A budu tam žít, když budu spát " - Rohliczek

        Comment

        Pracuji...
        X