Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Koláč sušenkový/dle receptu z netu-trošku poupraveno/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Koláč sušenkový/dle receptu z netu-trošku poupraveno/

    250 g sušenek rozdrcených_dala jsem směs co bylo po ruce
    4 lžíce mléka
    2 lžíce rumu
    120 g másla
    To vše zpracovat na těsto.Formu kulatou půměr 28 cm vymazat olejem,posypat moučk.cukrem na to napatlat těsto a dát chvilku do lednice.

    Náplň:
    300 ml mléka
    2 lžíce cukru
    1 vanilk.cukr
    1 vanilk.pudink=uvařit pudink a nechat vychladnout

    1 tvaroh ve vaničce
    2-3 lžíce moučk.cukru-dle chuti
    1 ztužovač šlehačky=vše promíchat a přidat do vychlazeného pudinku,smíchat
    Tímto potřít těsto na to dát ovoce-já dala mandarinky-je lepší 2 plechovky!!!!!!a na to nalít želatinu!Dáme do lednice!!!!!
    Attached Files
    LENKA

  • #2
    Chtěla jsem ho vyzkoušet a moc dobrý-kdo má rád více ovoce,je lepší dát 2 konzervy mandarinek,já jsem měla doma jen 1 -taky stačilo!´štávu z kompotu jsem použila na želatinu+doplnila vodou a troškou cukru do množství uvedeného na obalu želatiny.V původním receptu jsou uvedeny jen sušenky bez náplně-já jsem dala i tatranky,kinder bueno,zbytek bebečka a je to super těstíčko
    LENKA

    Comment


    • #3
      Lenko,to je suprový nápad na léto,kdy je horko a zapnutím trouby hrozí zavaření mozku...Pak využívám jen podobné recepty bez pečení.
      BEA

      Comment


      • #4
        Leni, ja to jedla a prislo mne tam moc masla v tech susenkach, ale nevim, kolik davala ona do toho receptu, ktery jsem jedla...
        Marie z Moravy

        Comment


        • #5
          Maruško já jsem dala víc rumu a ty sušenky ne suché,ale i máčené a s náplní a pak jsem to rozmíchala na tu hmotu a ještě přidala pár bebeček-podle oka,vůbec mě to nepřišlo moc máslový,tak dejte másla méně a více sušenek-nevím,je to ztěch top receptů na netu,ale já si vždycky všechno upravím dle svého
          LENKA

          Comment

          Pracuji...
          X