Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jáhlový pudink

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Jáhlový pudink

    Tak přidávám opět jedno zdravé a velice dobré mlsání:

    1 hrnek jáhel
    2 hrnky vody
    1 vanilkový BIO cukr
    2 lžíce medu
    1 lžíce třtinového cukru
    1 bílý jogurt nebo zakysaná smetana
    banán
    ořechy

    Jáhly nejprve spaříme horkou vodou, scedíme, přidáme 2 hrnky vody a uvaříme do měkka. Necháme vychladnout. Po vychladnutí vložíme do mixéru, přidáme cukr, med a jogurt, případně zakysanou smetanu a vyšleháme hladký krém. Plníme do pohárů, prokládáme banánem nebo podle chuti i jiným ovocem, ořechy a můžeme prolít karobovou polevou.

    karobová poleva:
    1 lžíce karobu
    1 lžíce třtinového cukru jemně mletého
    trošku horké vody

    Ze všech ingrediencí vymícháme hladkou polevu.
    Attached Files

  • #2
    Tak jáhly mám, ale kde seženu karob, to je náhražka kakaa? Až tu bude vnouček, tak spáchám, samo se zakysankou, aby to nebylo zase tak zdravé. Dík za receptík. Klidně posílej dál, snacha bude nadšená, je do zdravé výživy blázen
    Renata

    Comment


    • #3
      Ahoj holky, tyhle recepty zní dobře, jen já mám z toho momentálně doma jen tu vodu - i horkou a zbytek zakys. smetany jinak u nás se pudink nějak nejí, kluk přestal jíst i ty v kelímku se šlehačkou, vždy jen čokoládové, ale už nějak přestal mlsat.
      Přesto si recepty ráda pročítám.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Renátko, karob je náhražka kakaa, kterou kupuju ve zdravé výživě, ale když uděláš tu polevu z normálního kakaa, tak se vůbec nic neděje. Jani, z těch jáhel to nechutná jako klasický pudink, vyzkoušej třeba z poloviční dávky a uvidíš, třeba rodince bude chutnat.

        Comment

        Pracuji...
        X