Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Nepečený dort

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Nepečený dort

    2 balíčky piškotů
    1 šlehačka
    3 zakysané smetany
    4 vanilkové cukry
    ovoce čerstvé nebo kompot
    nahoru želatina-někdy dávám,jindy nechám jen poslední vrstvu piškoty
    Ušlehám šlehačku přidám vanilk.cukry a zakysanky,vyložím dortovou formu mikroten.sáčkem na to dám piškoty pokapu šťávou z kompotu,dám vrstvu krému pak ovoce-mám mandarinky kompot,piškoty,krém,ovoce-mám kompot,broskve,piškoty,krém nakrájené jahody a polité želatinou
    Nechat ztuhnout v lednici do druhého dne!!
    Attached Files
    LENKA

  • #2
    Leni, opět to vypadá dobře. Já dělám něco podobného, jen si peču piškot na celý plech místo piškotů. Je to hodně osvěžující, hlavně na léto. A máš to opět krásně nazdobené.

    Comment


    • #3
      Díky moc ještě tam nemám želatinu,tak je to vyfocené jen tak.Když jsou na zahrádce jahody a Romík má zrovna narozky tak dělám také piškot na velký plech a s jahodama,želatinou..to je Romíkův nej...s ovocem je všechno mňamka
      Moc pozdravů!
      LENKA

      Comment


      • #4
        Leni, to je fotka bez želatiny? Já jsem myslela, že na tom želatina je, tak to jsi kouzelnice. Dnes má narozky dcera, tak jsem udělala bleskovku podle Jarušky. Takový ten třepací dort, má ho tady někde v receptech. Je moc dobrý.

        Comment


        • #5
          Petrulinko tak všechno nejlepší tvé dcerce k narozeninám a pěknou oslavu!!!!Moc pozdravů!
          LENKA

          Comment


          • #6
            Přidávám ještě dortík rozkrojený!
            Attached Files
            LENKA

            Comment


            • #7
              Leni taky jsem kdysi dělala,ale už nevím kde mám recept,tak dík za připomenutí a návod.To je totiž taky skvělá mňamka.Moooc se Ti povedl-přímo výstavní dortík,píšu si...
              Radka

              Comment


              • #8
                Dort ze zakysanky

                Ovoce na dortu se želatinou je bezva nápad a vypadá luxusně. Určitě vyzkouším. Já dělám hodně často - je oblíbený u mužské části. Nejraději borůvky a ostružiny. Dosud jsem zdobila pouze šlehačkou a grankem a kouskem ovoce. Takto to vypadá moc hezky.

                Comment


                • #9
                  Díky oli.oli u nás frčí jahody a nebo kivi se zelenou želatinou,borůvky to je dobrota!
                  LENKA

                  Comment

                  Pracuji...
                  X