Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bounty tyčinky

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Bounty tyčinky

    250g másla
    250g moučkového cukru
    250g kokosu
    100ml smetany
    200g čokolády na polevu

    V hrnci rozpustíme máslo,přidáme cukr,smetanu a pět minut za stálého míchání povaříme .Odstavíme a přidáme kokos.Hotovou hmotu rozetřeme na plech,který jsme si vyložili potravinářskou fólií nebo alobalem.Dáme do lednice ztuhnout.Ztuhlou placku vyklopíme, nakrájíme na tyčinky a celé máčíme v čokoládové polevě.
    Iva4

  • #2
    Bezva receptík,to musí být dobrota!
    LENKA

    Comment


    • #3
      Tohle musí být moc dobrý. Možná, že by bylo dobrý to natřít na platku.
      Věrka.

      Comment


      • #4
        Tak jsem zkoušela tento recept, ale bylo to dost tuhé, hodně se mi to drolilo a nešlo to nakrájet. Tak to mám teď nachystané, že upeču nějakou buchtu s kokosem a snad to bude dobré. Ale myslím si, že mi možná stačilo dát trošku méně kokosu a bylo by to dobré. Dala jsem ho tam totiž najednou a to byla asi ta chyba. Příště zkusím přidávat kokos postupně a snad mi to vyjde. Ale chuťově je to moc dobré.

        Comment


        • #5
          Iva4

          Původně odeslal Iva4 Zobrazit příspěvek
          250g másla
          250g moučkového cukru
          250g kokosu
          100ml smetany
          200g čokolády na polevu

          V hrnci rozpustíme máslo,přidáme cukr,smetanu a pět minut za stálého míchání povaříme .Odstavíme a přidáme kokos.Hotovou hmotu rozetřeme na plech,který jsme si vyložili potravinářskou fólií nebo alobalem.Dáme do lednice ztuhnout.Ztuhlou placku vyklopíme, nakrájíme na tyčinky a celé máčíme v čokoládové polevě.
          Zdravím Vás děvčata ,Ivanko,čtu si ten tvůj receptík,když jsi to dala do lednice ztuhnout,kdy jsi to asi krájela aby to šlo dobře?
          ANIČKA A

          Comment


          • #6
            Ahoj Aničko,měla jsem to přes noc v lednici a s krájením jsem neměla problémy.Kokos fakt dosypávej,protože každý je jinak vysušený. Hezký večer
            Iva4

            Comment

            Pracuji...
            X