Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pohanková polévka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Pohanková polévka


    2 hrsti pohanky
    3 brambory
    1 malá cuketa
    1 hrnek hub (já používám sušené, předem namočené ve vodě)
    1 mrkev
    1/2 většího celeru nebo 1 malý
    1 cibule
    1 pórek
    3 stroužky česneku
    3 lžíce olivového oleje
    1 kostka zeleninového bujónu bez glutamátu
    sůl, pepř
    majoránka

    Na oleji orestujeme nakrájenou cibuli a česnek, přidáme nakrájenou mrkev, brambory, celer, pohanku a houby, zalijeme vodou, přidáme 1 kostku zeleninového bujónu bez glutamátu a vaříme do poloměkka, pak přidáme nakrájenou cuketu a vaříme do měkka. Podle chuti osolíme, opepříme, přidáme majoránku a podáváme. Polévka je dost hustá, není ji potřeba zahušťovat. Já si ji dávám jako hlavní jídlo, případně přikusuju celozrnný chleba.
    Attached Files

  • #2
    Výborná vydatná polévka, dělám ji v podstatě taky tak, ale cuketu jsem ještě nedávala.Až budu mít, udělám to Dělám ji i s obměnou : místo pohanky drobné krupky, nebo ovesné vločky.
    Taková polívečka i mě úplně stačí jako hlavní jídlo.
    Iris

    Comment


    • #3
      Iris, máš pravdu, je opravdu vydatná a dokonce i můj muž si ji pochvaluje. Cuketu jsem v původním receptu neměla, ale protože mi jedna doma zůstala, tak jsem ji tam přidala a je v polévce opravdu moc dobrá. Doporučuju vyzkoušet.

      Comment


      • #4
        Petrulinko, pohanku mám, cuketku a houby taky. Zítra spáchám a dám vědět, jak chutnala
        Renata

        Comment


        • #5
          Renatko, určitě dej vědět, jestli ti bude chutnat. Budu ráda.

          Comment


          • #6
            Petrulinko, polévka vynikající, už je uložená mezi oblíbené .Musíme mít polévku každý den, tak každý nový recept vítám. Jen jsem dala jednu hrst, neb vím, že dost nabobtná. Já pohanku nevařím, jen jí přidávám nakonec, ona dojde. Když přidávám do jídel, musím pašovat, muž se zdravého bojí, tak zaliju vařící vodou a nechám nabobtnat, jako kus kus. Zůstane tam více živin.
            Taky se chystám na koláč z žitné mouky, udělám jako šťouchanou, s rumíkem
            Tak moc díky a měj se hezky
            Renata

            Comment

            Pracuji...
            X