Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Gulášová polévka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Gulášová polévka

    Na sádle osmažíme dozlatova cibuli , vhodíme na kostky nakrájené přední hovězí, nebo kližku/ můžeme přidat i vepřové maso, sůl, pepř, zprudka osmahneme, přisypeme červenou mletou sladkou i pálivou papriku, zalijeme vývarem z bujonu a přidáme kmín, a vaříme, až je maso měkké. Asi 1,5 hodiny, pak přidáme mrkev, petržel a celer nakrájené na nudličky a pak brambory na kostičky, zelenou papriku na proužky a rajčátko na kousky. Pak zavaříme jíšku a úplně nako
    nec prolisovaný česnek a petrželku.
    Pokud se vám zdá polévka málo červená, rozehřejte ještě malinko sádla a rozpustě papriku, vlejte do polévky.
    Iris

  • #2
    Re: Gulášová polévka

    Iris děkuji za recept. Můj muž tvrdí, že v gulášové polévce nikdy neviděl maso a zeleninu,tak nevím,co má na mysli.Taky jsem někde četla z mletého masa. Já mu to vyzkouším,děkuji ti.Jaruš

    Comment


    • #3
      Re: Gulášová polévka

      Já maso melu na větší kousky. Jinak gulášovku taky mohu.
      Jana H.

      Comment


      • #4
        Re: Gulášová polévka

        Jaruš, zeleninu tam dávat nemusíš, ale má lepší chut a bez masa by nebyla gulášová, mleté maso samozřejmě ano, dej si do vyhledavače, je tam spousty receptů i na tu falešnou gulášovku. ahojky
        Iris

        Comment


        • #5
          Tak tato polévka nemá chybu,všem nám moc chutnala!!Už jsem jsi Vaše polévky vytiskla a zařazuji do jídelníčku, je to příjemná změna v mém vaření.Darina

          Comment

          Pracuji...
          X