Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Brokolice v mikrovlnce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Brokolice v mikrovlnce

    Uvaříme brokolici,rozdělíme na kousky-růžičky,osolíme,dáme plátek másla,plátek šunky a plátek sýra a zapečeme v mikrovlnce.Podáváme s bramborovou kaší.
    Jsou to takové malé hromádky,nebo-li řízečky.
    Je to rychlé a dobré.[attachment=2:3vzoje94]brokolice 001.jpg[/attachment:3vzoje94][attachment=1:3vzoje94]brokolice 003.jpg[/attachment:3vzoje94][attachment=0:3vzoje94]brokolice 004.jpg[/attachment:3vzoje94]
    Attached Files
    LENKA

  • #2
    Re: Brokolice v mikrovlnce

    Přikládám foto,dala jsem brokolici,máslo,sůl,prov.koření,šunk.salám.eidam a uz.sýr a zapekla.Může se dát anglická místo salámu a sýr doprostřed niva a nahoru plátek eidamu nebo uzeného sýra.Lenka
    LENKA

    Comment


    • #3
      Re: Brokolice v mikrovlnce

      Ahoj Leni, teď jsem psala do net-kuch. ke smažené růžičkové kapustě.
      Tohle musí být taky dobrota a rychlá a dělá se to skoro samo, jak já říkám , což já můžu.
      Baví mě vařit, ale někdy jsem z práce tak unavená, že uvažuju nad něčím rychlým...
      A cokoliv zapečeného je určitě dobré.
      Tak pa.
      Jana S.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Re: Brokolice v mikrovlnce

        Ahoj Jani,to je fakt rychlovka a dáš tam co je doma!Já vařím ráda a pořád něco vymýšlím,obměnuji,aby to nebylo stejné a pokaždý to má jinou chuť a je to dobré!Základ je brokolice a na ni dle fantasie a co je právě v lednici,jen nahoru plátek sýra,aby se to pěkně zapeklo!
        Pěkný den!Lenka
        LENKA

        Comment


        • #5
          Re: Brokolice v mikrovlnce

          Leni, bomba už jsem vyčerpala z brokolice snad všechno, a koukám, že néééééé díky
          Aspon tu zelenou potvoru, co miluje můj muž zakreju Ale vážně- moc prima nápad.
          Iris

          Comment


          • #6
            Re: Brokolice v mikrovlnce

            Leni ta brokolice musí být uvařená???????

            Comment


            • #7
              Re: Brokolice v mikrovlnce

              Leni, taky jsem se chtěla zeptat, jestli by nestačilo dát ty růžičky brokolice syrové. Já dělám celou brokolici v mikrovlnce téměr na sucho, jen ji omyju, mírně osolím a v přikryté nádobě na plný výkon ji nechám asi 5 minut a je moc dobrá, už ji vůbec nedávám vařit do vody. Až budu mít brokolici, vyzkouším tvůj způsob se sýrem, ale bez předchozího vaření, je to dobrý nápad a zrychlení práce .
              Blanka

              Comment


              • #8
                Re: Brokolice v mikrovlnce

                No, vidíte a to mě taky nenapadlo!!!Uvařit v mikro. To je taky nápad.Já brokolici miluju i jen se sýrovou - bešamelovou omáčkou!!!Mám jí raději než květák!!!Tak jo, další dobrý nápad.Ahojky :P :P :P
                Hančí

                Comment


                • #9
                  Re: Brokolice v mikrovlnce

                  Brokolici chvilku povařím v osol.vodě,nedávám syrovou!Teda aspoň jsem to nezkoušela,recept je z vařené!
                  Ahojky všem!
                  LENKA

                  Comment

                  Pracuji...
                  X