Oznámení

Collapse
No announcement yet.

tuňáková pomazánka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • tuňáková pomazánka

    1/2 másla, lžíce hořčice, 1 plechovka tuňáka v oleji, sůl pepř

    Nejdřív ušlehám málos s hořčicí, přidám okapaného tuňáka osolím opepřím vyšlehám a hotovo. Jde to i s tuňáka ve vl. šťávě, ale není to ono.

  • #2
    Ahoj vladko121, nějak jsem po přečtení receptu dostala chuť po dlouhé době na ryby, tuňáková pomazánka je jedna z nejlepších, ale já měla v ledničce jen sardinky v rajčatové omáčce, tak jsem přidala máslo, hořčici, cibuli na drobno, sůl, pepř, nať z cibule, citrónovou šťávu a trochu zakysané smetany. Na opečeném toustovém chlebu z topinkovače to nemá chybu. Dík za inspiraci.
    anina s.

    Comment


    • #3
      ahoij Janino,
      jsem ráda, že jsem mohla inspirovat. Z rybiček v tomatě dělám pomazánku čistě jen rybky v tomatě, bílý jogurt malinko osolím opepřím a přidám trošičku cit šťávy. Je to mňamka a dietní. Jako výživář tuto pomazánku doporučuji svým klientkám do plánů.

      zdravím

      Comment


      • #4
        Ahoj Vladi, tu pomazánku z tuňáka dělám stejně, jen tam ještě dávám jednu středně velkou sterilovanou okurku rozkrájenou na velmi malé kousky. Vše potom rozmixuji ponorným mixerem na pastu. Nebo stačí rozetřít vidličkou.

        Comment


        • #5
          Já dávám 1 pomaz.máslo,tavený sýr a zelenou cibulku nebo pažitku-super pomazánka!
          LENKA

          Comment

          Pracuji...
          X