Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Tuňáková pomazánka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuňáková pomazánka

    1 tuňák v konzervě
    1 pomazánkové máslo
    1 paprika - nakrájená na drbno
    Slijeme vodu,nebo olej z tuňáka a smícháme s pom.máslem a paprikou.Mírně přisolíme.( Osobně dávám po čtvrtinkách červenou, žlutou,oranžovou a zelenou papriku= 1 paprika )
    Iva4

  • #2
    Ivo,dělám to podobně,je výborná a ještě přidám zelenou cibulku-nať,tuňákovka nám všem moc chutná!
    LENKA

    Comment


    • #3
      Leni, je to mňamka - rychlovka
      Iva4

      Comment


      • #4
        Ivo včera jsme byli nakoupit v Globusu a zrovínka jsem si nakoupila tuňáky-konzervy do zásoby,jsou mňam....mám ráda kousky-ne drcenýho v slunečnic.oleji nebo ve vl.šťávě papa pěkný večer z Brna!!
        LENKA

        Comment


        • #5
          Chlap koupil tuňáka ve vlastní šťávě a samotné (+chleba, máslo a cibulka) chuť nic moc. Tak jsem ho dala do misky, k tomu pomazánkové máslo, nakrájenou cibuli, hořčici, tatarku a zbytek nastrouhaného eidamu, sůl, pepř a citrónovou šťávu.
          Mňamka.
          anina s.

          Comment


          • #6
            Tak já tuňáka miluji jen tak na čerstvý chléb s máslem
            Koupila jsem nedávno v Globusu tuňáky (balení 4 ks) v pikantním nálevu, dobrotka !

            Comment


            • #7
              Ahoj Kety, myslím, že záleží na značce. Chlap koupil tuňáka a sardinky, což jinak ryby moc nekupuje.
              Tak jsem udělala pomazánky a jsou pryč. Tuňáka jsem taky párkrát jedla skvělého,
              i v oleji, ale tento byl "rozsekaný" na minikousky a opravdu bez chuti, jakoby ve vodě, zkoušela jsem ho nejdřív jak ty, navíc s jemně nasekanou cibulkou, ale pak až díky pomazánce jsme si pochutnali. Já často dělám pod pomazánky topinky v tousťáku
              na sucho.
              Měj se.

              anina s.

              Comment

              Pracuji...
              X