Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Zapečený pangas nebo rybí filé

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Zapečený pangas nebo rybí filé

    Do zapékací misky dám máslo na to nakousky nakrájenou rybku,osolím,okmínuji,nechám chvilku zapéct.Pak na to dám kousky slaniny,šunky,anglické sl.šunk.salám,co je doma nakrájená rajčata,papriky,co kdo má rád,posypu provens.kořením nechám chvilku zapéct a poleju rozšlehanými vejci a nechám zapéct-sůl,pepř,něco zeleného,pažitka,petrželka,co komu chutná.Nebo jen ty rybky zapeču a pak rozšlehám vejce s jakýmkoliv salámem či slaninou a jen zapeču!Prostě taková rychlovka co dům dá a co komu chutná!Kdo má rád zeleninu,přidá,kdo nemá-dá jen uzeninu!
    Peču to jen v zapékací misce odkryté!
    LENKA

  • #2
    Holky ještě fotečky!
    Attached Files
    LENKA

    Comment


    • #3
      Ahoj Leni, ty fotky i recept vypadá móc dobře!
      S pangasiem nemám ještě zkušenost, ale slyšela jsem, že opravdu nemá kosti a nejde tak cítit rybinou, což nemá rád chlap. Ani kosti, což ani já.
      A klukovi stačí rybí prsty obalené předsmažené, už jsem to někam psala.
      Ale chystám se to udělat a zaházet něčím a zapéct v jednom pekáči..
      Dík za tip a hlavně fotky !
      Pa.
      anina s.

      Comment


      • #4
        Jani opravdu pangas nemá ani kostičku a je to krásně bílé masíčko,nesmrdí rybinou je to bez chuti,proto se tu vyřádíš a můžeš přidat na co máš chuť a co je v lednici,víš,že obě rádi experimentujem!To mě jednou napadlo,když jsem měla málo filé a nás bylo moc,tak jsem tohle vymyslela a pokaždé je to jiné!§Pa pa zdravím do Ostravy!!
        LENKA

        Comment


        • #5
          Leni, s experimenty máš pravdu, co já už uvařila dle vás nebo Ivanky a doma se oblizovali !
          S tím pangasiem jsi mě přesvědčila, koupím a udělám.
          Nemusí být pořád flákota masa.
          Uzdrav se a ahojky tady..
          Pa.

          Ostrava zdraví Brno !
          anina s.

          Comment


          • #6
            Díky za pozdrav -myslím ,že rybky jsou zdravé i dobré a když jsou bez kostí-to je super!Pangas je skvělá rybka,tak dobrou chuť!
            LENKA

            Comment


            • #7
              Janinko, neváhej, pangas je skvělej,,já dodržuji rybí sobotu a tak mám s pangasem letité zkušenosti,Lenka ho umí !!!!!
              Iris

              Comment


              • #8
                Iris já můžu všechny rybičky,ani ty kosti mě v nich nevadí,kluci nadávají,že musí vybírat kosti,ale pangásek je výborný!
                LENKA

                Comment

                Pracuji...
                X