Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Dobry a rychly granadir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobry a rychly granadir

    Ahojte, tak ja by som ako tip na rychle (a moooc chutne) jedlo navrhla granadir ...vcera som nadabila na recept a hned som ho teda aj ukuchtila (po strasne dlhej odmlke - zboznujem granadir sice uz od detstva, ale nejako som na neho pozabudla...)
    http://recepty.pozri.sk/recept-granadir-196

  • #2
    ahoj Kalinko, ten recept je stálý v naší kuchyni, můj recept je v hlavních jdlech na str. 6.
    Je to naše oblíbené jídlo, muž pochází z Bratislavy a tak jsem převzala od tchýně. On ho umí líp než já a je to naše rodinná pochoutka. Moc zdravím, ahoooj
    Iris

    Comment


    • #3
      ahoj iris, pozrela som recept na granadir ktory si pridavala - vyzera moc dobre, zaujalo ma, ze uvarene zemiaciky este opekas (urcite nabuduce skusim, take zapecene musia byt este viac chutnejsie)...
      ...este by som sa rada dokopala aj k tym tvojim domacim cestovinam - do toho sa mi priznavam nikdy nechce, takze volim kupovane fliacky. chutovy rozdiel musi byt ale kazdopadne badatelny (samozrejme v prospech domacich), tak dufam ze sa niekedy podujmem a vyskusam si ich pripravit sama.

      prajem pekny den

      Comment

      Pracuji...
      X