Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Fofr guláš z fazole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Show
Clear All
new posts

  • Fofr guláš z fazole

    2konzervy fazole červené
    olej
    cibule
    slanina
    salám gothaj nebo klobáska
    kečup
    česnek
    Na větší pánvičku dám olej cibulu nakrájenou a česnek_dle chutina kostičky nakrájenou slaninu,jak cibulka zesklovatí přidáme ,nakrájený salám,klobásku a fazole, kečup.Dochutíme solí a pepřem.Příloha-chléb.
    Lenka
    Attached Files
    LENKA

  • #2
    Re: Fofr guláš z fazole

    Já to nechávám tak,ale dá se určitě trocha jíšky!
    LENKA

    Comment


    • #3
      Re: Fofr guláš z fazole

      Zní to fakt dobře, to bude asi zítra na večeři .-)

      Comment


      • #4
        Re: Fofr guláš z fazole

        Je to dobré a taky rychlé,pečivo k tomu a kdo má rád hustější stačí přidat trochu jišky.Lenka
        LENKA

        Comment


        • #5
          Re: Fofr guláš z fazole

          Tak jsem ho dnes dělala na večeři a přikládám foto!Je to fakt rychlovka a moc nám chutná!
          Lenka
          LENKA

          Comment


          • #6
            Leni,
            tak se přiznám, že jsem při čtení receptu měla obavy, jestli to nebude trošku fádní jídlo, ale opak je pravdou. Slaninu jsem už do základu nedávala, použila jsem jemný točený salám, nechala ho krátce opéct, pak teprve přidala fazole a vše zahustila toustovým chlebem, protože máme rádi hustší guláš. Díky za receptík, je to výborná rychlovka.
            Click image for larger version

Name:	IMG_3511.jpg
Views:	1
Size:	142.1 KB
ID:	142945
            Last edited by ZDENY; 26.06.2011, 00:15.
            ZDENY

            Comment


            • #7
              Leni,dcera dělá přesně to samé,jen místo kečupu dává čertovskou omáčku a taky už to nezahušťuje.

              Comment


              • #8
                Jaruško když chceš víc pikantní tak může být i ta čertovská omáčka-každý jak má rád,já přidám chilli trošku a nebo koupím i konzervu chilli fazolí,ale nezahušťuji,stačí nám to tak a hlavně ta slanina voňavá tomu dá tu pravou chuť-aspoň nám to tak chutná,dělám tohle dost často,rychlé a všem to chutná-teda až na bábí....
                LENKA

                Comment

                Pracuji...
                X